Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Head of content w FOP Lavriv O.I.

Opublikowano ponad 30 dni temu

536 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Marina Kryvtsova
IT recruiter
700$
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy dynamicznego Head of Content do naszej firmy partnerskiej StopFail. Jako międzynarodowa firma EdTech, StopFail pomaga klientom zwiększyć ich możliwości kariery, zapewniając płynną znajomość języka angielskiego i rozwijając umiejętności miękkie w globalnym IT i biznesie.

O firmie

Nasza grupa docelowa obejmuje specjalistów IT, marketerów, przedsiębiorców i osoby skupione na rozwoju kariery. Wśród naszych cenionych klientów są WIX, Facebook, Luxoft, EPAM, iLogos, tinyBuild, a także założyciele i TOPy studiów informatycznych.

Poszukujemy silnego menedżera treści z nastawieniem marketingowym i znajomością języka angielskiego. Nasz idealny kandydat powinien mieć słabość do treści wideo na YouTube oraz treści tekstowych w artykułach. Kandydat musi mieć doświadczenie w pisaniu dużej ilości artykułów i tekstów marketingowych, tworzeniu i wdrażaniu strategii contentowej na wielu kanałach takich jak blog, media internetowe, YouTube, LinkedIn oraz budowaniu strategii rozwoju w mediach. Od Head of Content oczekujemy również doświadczenia w zarządzaniu zespołem i wykonawcami.

Obowiązki:

  • Zbuduj strumień treści, który przyciągnie treści do punktu zakupu
  • Zapewnij wzrost kanału YouTube z 1000 subskrybentów do 40 000 subskrybentów
  • Stwórz proces pisania artykułów z filmów na YouTube
  • Co miesiąc pisz 3 artykuły na blogu zoptymalizowane pod kątem SEO, co doprowadzi do co najmniej 3 zakupów w każdym miesiącu
  • Umieszczaj co najmniej 2 artykuły miesięcznie w mediach internetowych na nasz temat
  • Pisz teksty do reklamy targetowanej i strony internetowej
  • Negocjuj transmisje partnerskie w YouTube

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziedzinie dziennikarstwa, marketingu lub dziedzinach pokrewnych
  • Możliwość konfiguracji działania wszystkich treści, od pisania skryptów po promowanie gotowych treści
  • Potrafi analizować wyniki pracy działu merytorycznego
  • Wysoki poziom języka angielskiego w piśmie
  • Zorientowany na cel, ambitny i bierze odpowiedzialność za swoje działania
  • Szybko się uczy i nie poddaje się w najbardziej impasowych sytuacjach

Korzyści:

  • Format pracy zdalnej i wszystkie niezbędne narzędzia
  • Elastyczny harmonogram z dowolnymi 6 godzinami między 10:00 a 19:00 czasu kijowskiego
  • Konkurencyjna stawka plus KPI (% zysku netto ze sprzedaży pobranej z YouTube i artykułów, bez limitu) w wysokości 700 USD i więcej
  • Bezpłatne szkolenie z języka angielskiego
  • Zespół: smm, edytor wideo, menedżer reklam, menedżer serwisu, analityk marketingowy
  • Otwartość na eksperymenty marketingowe CEO

Wymagania techniczne:

  • Komputer
  • Stabilny internet

Jeśli jesteś kreatywną, innowacyjną i zmotywowaną osobą, zachęcamy do ubiegania się o tę ekscytującą możliwość. CV prosimy przesyłać na adres [email protected] lub @MKryvtsova.

Specjalizacje: Copywriting

Przetłumaczone przez Google

700$
2 lata