Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Head of call center w Gamicorp

8 kwietnia

101 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Gamicorp
Gamicorp
Gambling
0 recenzji
Viktoriia
Viktoriia
IT recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Duża firma produktowa z branży gier hazardowych i zakładów bukmacherskich, działająca na rynku od ponad 5 lat, poszukuje utalentowanego Head of call center

Obowiązki:

Zarządzanie zespołem managerów (nadzorowanie 30 pracowników zdalnych);

Opracowywanie i wdrażanie strategii utrzymania klientów w iGaming, sprzedaż telefoniczna do klientów

Stały monitoring pracy call center i ocena jego efektywności

Analiza danych i tworzenie raportów w celu podejmowania decyzji usprawniających działanie call center

Monitorowanie i analiza realizacji kluczowych wskaźników efektywności: NPS, CSI, FCR, itp.;

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów i rozwiązywanie ich problemów

Zarządzanie zespołem call center i dbanie o jego sprawne działanie

Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak marketing i rozwój, w celu opracowania i wdrożenia strategii utrzymania klientów

Wymagania:

Doświadczenie w zarządzaniu call center

Doświadczenie w sprzedaży

Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania kasyn online i doświadczenie w tej dziedzinie

Znajomość kluczowych strategii utrzymania klientów i doświadczenie w ich stosowaniu

Umiejętność pracy z dużymi ilościami danych i analizowania informacji w celu podejmowania decyzji

Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność skutecznej interakcji z zespołem i innymi działami firmy

Znajomość podstawowych narzędzi CRM i doświadczenie w ich wykorzystaniu

Oferujemy:

- Praca zdalna z dowolnego miejsca na świecie.

- Pracę w firmie bez biurokracji, gdzie decyzje zapadają szybko.

- Przyjazną atmosferę wśród ludzi, którzy kochają swoją pracę.

- Wykwalifikowani liderzy działów zainteresowani rozwojem członków zespołu.

- Recenzje wydajności

- 20 dni roboczych urlopu, 5 dni wolnych i wynagrodzenie w czasie zwolnienia lekarskiego.

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: igaming