Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Guidewire ClaimCenter Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

281 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Nasz klient jest wiodącym, światowym dostawcą specjalistycznych ubezpieczeń majątkowych i osobowych oraz reasekuracji.

OPIS

Obowiązki

  • Planuj, projektuj, rozwijaj, modyfikuj, debuguj i oceniaj złożone oprogramowanie dla obszarów technicznych i integracyjnych wdrożenia Guidewire ClaimCenter, w tym następujące działania
  • Regularnie komunikuj się z analitykiem biznesowym, aby interpretować, wyjaśniać i planować wdrożenie historii użytkowników
  • Proponuj rozwiązania integracyjne i oszacuj wysiłek związany z integracją wymagany do spełnienia wymagań związanych z historią użytkownika
  • Twórz rozwiązania integracyjne, w tym procesy wsadowe, kolejki wiadomości, przepływy pracy oraz wiadomości o zdarzeniach i kolejki wiadomości
  • Opracowywanie rozwiązań integracyjnych z rozwiązaniami/systemami innych firm
  • Znajomość XML, JSON i SQL
  • Tworzenie nowych elementów modelu danych i rozszerzanie istniejącego modelu danych aplikacji o nowe właściwości
  • Zarządzanie konfiguracją aplikacji i wykonywanie mniejszych/większych aktualizacji oprogramowania
  • Ustanawianie i wykonywanie identyfikowalnych testów jednostkowych i integracyjnych (zautomatyzowanych zgodnie z ustaleniami)
  • Wykonaj rozwój i zapewnij pomyślne ukończenie przypisanych historii użytkowników dla każdego sprintu
  • Rozumieć i stosować praktyki branżowe, standardy architektoniczne oraz zasady i procedury działów dotyczące przydziałów pracy

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia z Guidewire ClaimCenter i co najmniej jedno pełne wdrożenie produktu. Zdecydowanie preferowane doświadczenie GL lub PL
  • Znajomość interfejsów API Guidewire, modelu GX i modeli produktów
  • Doświadczenie w programowaniu w Javie
  • Ponad 4-letnie doświadczenie w integracji Guidewire
  • Znajomość koncepcji integracji Guidewire: przetwarzanie wsadowe, kolejki komunikatów i przetwarzanie zdarzeń
  • Mile widziana znajomość ubezpieczeń majątkowych i osobowych
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym lub wyższym, w mowie i piśmie (B2+)
  • Znajomość bezpiecznego tworzenia oprogramowania
  • Zaawansowane umiejętności związane z projektowaniem, modyfikacją, wdrażaniem i wdrażaniem oprogramowania, w tym koncepcje programowania obiektowego
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności analityczne
  • Silna inicjatywa; w stanie sobie poradzić. Dobrze radzi sobie z niejednoznacznością i potrafi sobie z nią poradzić, aby zrobić właściwe rzeczy
  • Umiejętności zarządzania czasem osobistym oraz dotrzymywania terminów indywidualnych i zespołowych

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie medyczne, sportowe
  • Rekompensata za listy chorobowe i regularne urlopy
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerami (certyfikowanymi nauczycielami języka angielskiego)
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, guidewire, claimcenter

Kijów