Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Graphic Designer w Gamicorp

3 kwietnia

125 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Gamicorp
Gamicorp
Gambling
0 recenzji
Viktoriia
Viktoriia
IT recruiter
Więcej niż 3 lata
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy główną platformą zakładów i gier hazardowych, zajmującą wiodącą pozycję na rynku indyjskim. Dzięki ponad 5-letniemu doświadczeniu zdobyliśmy silną pozycję zarówno pod względem wyników finansowych, jak i uznania publiczności.

Wymagane umiejętności:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym i stronach internetowych;
  • Zaawansowana znajomość:Photoshop:Korekcja kolorów;
  • Retusz;
  • Techniki maskowania.
  • Figma:Praca z komponentami;
  • Automatyczne układy;
  • Przygotowanie responsywnych układów.
  • Szybka inżynieria: Możliwość pracy z narzędziami AI (MajorNey, ChatGPT).
  • Podstawowa wiedza z zakresu:Animacji After Effects;
  • Ilustrator;
  • Animacja Photoshopa;
  • Przygotowanie do druku;
  • Język angielski.

Obowiązki:

  • Banery kolażowe;
  • Tworzenie stron docelowych;
  • Pomoc w przygotowaniu projektu interfejsu UI;
  • Praca nad systemem projektowania produktu i jego rozwojem;
  • Dokumentowanie zadań;
  • Opracowywanie materiałów marketingowych projektu;
  • Tworzenie animacji GIF.

Cechy osobiste:

  • Niezależność;
  • Chęć uczenia się;
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Praca zdalna z dowolnego miejsca na świecie.
  • Firma o minimalnej biurokracji i szybkim podejmowaniu decyzji.
  • Przyjazną atmosferę wśród ludzi pasjonujących się swoją pracą.
  • Wykwalifikowani liderzy działów zaangażowani w rozwój zespołu.
  • Przeglądy wyników co 6 miesięcy.
  • Premie roczne uzależnione od wyników.
  • 20 dni płatnego urlopu, 5 dni wolnego i rekompensata za zwolnienie lekarskie.
  • Płatne nadgodziny, jeśli ma to zastosowanie.

Specjalizacje: UI/UX Design