Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Golang Developer (Product) w PIN-UP.GLOBAL

Opublikowano ponad 30 dni temu

903 wyświetlenia

3 aplikacje   1 odpowiedź

0 recenzji
Victoria
Victoria
Talent Sourcing Consultant
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Obowiązki: • Uczestnictwo w przeglądach kodu w celu zapewnienia jakości kodu i rozpowszechniania wiedzy;• Integracja renomowanych usług stron trzecich;• Pisanie wysokowydajnych...

Obowiązki: • Uczestnictwo w przeglądach kodu w celu zapewnienia jakości kodu i rozpowszechniania wiedzy; • Integracja renomowanych usług stron trzecich; • Pisanie wysokowydajnego, testowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu w celu wdrożenia nowych funkcjonalności; • Uczestnictwo w dyskusjach technicznych w celu znalezienia rozwiązań dla trudnych zagadnień; • Mentoring, dzielenie się wiedzą z zespołem.

Wymagania: • Doświadczenie programistyczne Go 3+ lat;• Zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne;• Umiejętność projektowania i wdrażania skalowalnych i niezawodnych rozwiązań programistycznych;• Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów;• Git, GitLab, GitLab CI;• Doświadczenie z wieloma bazami danych (RDMBS, NoSQL, SQL, Redis, ...) i usług komunikacyjnych (Kafka, NATS, ...), najlepiej działających w chmurze (np. AWS);• Silne umiejętności projektowania systemów;• Transporty REST/RPC;• Praktyczne znajomość kontenerów (Docker, Kubernetes);• Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu mikroserwisów;•Zrozumienie znaczenia dobrze zorganizowanej bazy kodu i dokumentacji;•Masz silne zdolności analityczne oraz jesteś otwartym i kreatywnym graczem zespołowym.

Będzie dodatkowo: • Zrozumienie architektury sterowanej zdarzeniami; • Zrozumienie metodologii aplikacji Twelve-Factor; • Zdarzenia w chmurze; • Praca z usługami chmurowymi GCP\AWS; • GitOps;• Terraform;• Helm\Argocd;• Grafana\Tempo\Loki + Prometheus ;• Systemy o dużym obciążeniu.

Stos techniczny: Golang, MongoDB, PostgreSQL, Clickhouse, Redis, NATS + JetStream, OpenTelemetry, GitLab, CI/CD.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie produktowej IT; • Możliwość kariery i rozwoju zawodowego; • Możliwość zaangażowania swoich pomysłów i rozwoju; • Szkolenia na koszt firmy; • Płatny urlop (24 dni); • Płatne zwolnienie lekarskie; • 4 dni wolne;• Dni imprez osobistych;• Ubezpieczenie medyczne;• Bezpłatne kursy języka angielskiego.

Więcej o nas: www.instagram.com/pinup.tech

Specjalizacje: Golang

Kijów