Premia za zatrudnienie: 100$ - 140$

Następna praca

Fullstack PHP Developer w Mind connect

Opublikowano ponad 30 dni temu

647 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

Mind connect
Software Development
0 recenzji
Diana
Diana
recruiter
500 - 1400$
Brak doświadczenia
Intermediate
Praca zdalna

Obowiązki: Dodaj nowe funkcje lub zaktualizuj istniejące funkcje do unikalnego oprogramowania internetowego Zostań ekspertem w zespole i współpracuj bezpośrednio z C.T.O Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji i mówienia Refaktoryzacja i optymalizacja istniejących rozwiązań Analiza zadania, części kodu i znalezienie optymalnej ścieżki implementacji

Wymagania:

- Ponad 6 miesięcy doświadczenia w odpowiedniej dziedzinie

- Dobra teoretyczna i praktyczna znajomość PHP 7 + MySQL,

jQuery / AJAX, HTML + CSS, Bootstrap 4, GIT

- Umiejętność rozumienia kodu ludzi, analizowania funkcjonalności

- Chęć nauki, rozwoju i pracy przy ciekawych projektach

- Odpowiednie profesjonalne kursy IT

- Język angielski w mowie i piśmie na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

- Pracuj w zespole i samodzielnie

- Wykształcenie wyższe - atut

- Doświadczenie we wspomaganiu zarządzania będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

- Pracę w solidnej firmie z biurami w Kijowie, centrum miasta

- Pełen etat, grafik od 10.00 do 19.00

- Żadnych formalności - bezpośrednia praca z kierownikami projektów

- Szerokie powiązania - współpracuj z izraelskimi programistami

- Codzienna komunikacja w języku angielskim

- Niewielki, rozwijający się zespół programistów - będziesz miał wpływ na produkt końcowy

- Imprezy towarzyskie

- Możliwość nauczenia się kierowania zespołem

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: PHP, Full Remote

Przetłumaczone przez Google

500 - 1400$