Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Fullstack Developer w Geacom

Opublikowano ponad 30 dni temu

778 wyświetleń

9 aplikacji   0 odpowiedzi

Geacom
Geacom
Translation and Localization
0 recenzji
Vera
Vera
recruiter
2 lata
Początkujący
Praca zdalna

Fullstack Developer (fullstack Wordpress Developer), (umiejętności: Lead, PHP, MySQL, Bash, Nginx, Git, CSS, JavaScript, HTML, Wordpress) Praca na pół etatu, zdalna. Płatność godzinowa lub według zadań.

Opis pracy

Wymagania zawodowe:

- Doświadczenie w JS, PHP od 3 lat

- Doświadczenie z MySQL, Laravel, nginx, bach, cron

- Umiejętność tworzenia układu i pracy z Wordpressem w celu opracowania motywu od podstaw z gotowego projektu,

doświadczenie w pisaniu prostych wtyczek, dobra znajomość Wordpressa,

doskonała znajomość Custom Post Type+Custom Taxonomy,

doskonała znajomość Advanced Custom Fields, СЅЅ3 + HTML5,

dobra znajomość układu responsywnego, dobra znajomość jQuery i Vue, GIT, NPM, Gulp. –

Doświadczenie w pracy z Woocommerce

- Doświadczenie w integracji API

- Praca z projektami „na żywo”.

Obowiązki zawodowe: - tworzenie i wsparcie serwisów internetowych w systemie Worpress - udoskonalanie/optymalizacja istniejących szablonów, skryptów - wsparcie techniczne i modernizacja bieżących projektów. Od kandydata oczekujemy samodzielności, umiejętności planowania swojego czasu i organizacji pracy oraz umiejętności sprawdzania i testowania jego kodu. Chętnie przyjmiemy aktywnego, proaktywnego i uważnego kandydata, który potrafi prognozować koszty pracy, szybko przechodzi z jednego zadania do drugiego i ma dość cierpliwości do analizy cudzego kodu.

Specjalizacje: Full-Stack, WordPress
Słowa kluczowe: Wordpress, fullstack

Przetłumaczone przez Google

2 lata