Premia za zatrudnienie: 400$ - 500$

Full stack (react/node and frameworks) developer w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

639 wyświetleń

6 aplikacji   1 odpowiedź

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
4000 - 5000$
Więcej niż 5 lat
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

To platforma płatności e-commerce B2B. Platforma umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w rozwoju Node.js (5+ lat);
  • dobra znajomość React przy użyciu Material UI, Hooks i Redux;
  • doświadczenie w pracy z frameworkami webowymi JS (np. Express);
  • znajomość baz danych NoSQL/SQL (np. MongoDB/Postgres);
  • doświadczenie z frameworkami testowymi JS do testów jednostkowych/integracyjnych/e2e;
  • doświadczenie w architekturze mikrousług, wdrożeniach chmurowych i środowiskach open-source;
  • poziom średniozaawansowany języka angielskiego;
  • poczucie humoru i umiejętność pracy w zgranym zespole w małej i rozwijającej się organizacji.

BĘDZIE PLUSEM

  • znajomość React, GraphQL;
  • doświadczenie w pracy z narzędziami wdrożeniowymi (Jenkins, Docker itp.)
  • doświadczenie z Kafką, Rabbit MQ;
  • dobre zrozumienie paradygmatów tworzenia oprogramowania, chmury;
  • znajomość technologii finansowej i przetwarzania płatności.

OFERUJEMY

  • elastyczne godziny pracy;
  • 20 dni urlopu;
  • 5 dni zwolnienia lekarskiego;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • odszkodowanie za sport i szkolenia/seminaria zawodowe;
  • praca w FinTech StartUp w zwinnym środowisku i bez biurokracji;
  • złożone i ciekawe zadania - realna praktyka w budowaniu usług finansowych na dużą skalę, optymalizacji, architekturze itp.

OBOWIĄZKI

  • udział w definiowaniu i wdrażaniu usług back-end na dużą skalę w celu obsługi milionów aktywnych użytkowników w środowisku rozproszonym;
  • wykorzystanie Twojej wiedzy na temat technologii i praktyk do tworzenia systemów i integrowania ich z istniejącymi;
  • dbanie o wydajność i skalowalność aplikacji;
  • tworzenie środowiska programistycznego, obejmującego Twój kod testami.

Specjalizacje: Node.js, React, JavaScript
Słowa kluczowe: JavaScript, developer

Kijów