Premia za zatrudnienie: 480$ - 530$

Następna praca

Team Lead Full Stack JS/TS Engineer w LLC iKrok

Opublikowano ponad 30 dni temu

846 wyświetleń

11 aplikacji   2 odpowiedzi

LLC iKrok
LLC iKrok
LLC iKrok
0 recenzji
Taisiia
Taisiia
HR-manager
4800 - 5300$
Więcej niż 5 lat
Winnyca
Upper Intermediate
Praca zdalna

Nasz partner ze Szwajcarii poszukuje inżyniera TL Full Stack Engineer (React.js/TypeScript/Express.js) z dobrą znajomością języka angielskiego

Opis techniczny projektu:

Narzędzie do zarządzania ryzykiem korporacyjnym, które dostarcza wyniki usług swoim klientom w zarządzalny i łatwy w użyciu sposób.

Poszukuję starszego inżyniera pełnego stosu JS/TS do pracy nad rozwojem platformy B2B SaaS, która wykonuje skanowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych. Platforma ta wykorzystuje interfejsy API dostawców do przeprowadzania skanowania, rozwój koncentruje się wokół integracji interfejsów API i raportowania wyników skanowania klientom. Projekt jest w fazie MVP, 80% prac jest gotowych do beta testów.

Stos technologiczny projektu:

- Wszystko jest zbudowane z TypeScript.

- Frontend to Chakra UI, React i NextJS

- Backend to serwer Express z Postgres, używający PostgREST dla niektórych punktów końcowych.

- Kontrola wersji - GitLab

- CI/CD - GitlabCI

- Infrastruktura — wszystko jest wdrażane w zarządzanym klastrze k8s.

- Obciążenia asynchroniczne są planowane w Argo Workflows.

Obowiązki:

- Przód-tył 50/50

- Wstępnym zadaniem byłoby przejrzenie aktualnej wersji i sfinalizowanie MVP, a następnie przygotowanie projektu do produkcji (metryki, monitoring itp.).

- Istnieją już zaległości w zakresie funkcji na kilka miesięcy, po zakończeniu Twoja praca będzie ściśle współpracować z technicznym właścicielem produktu (inżynierem) przy planowaniu kolejnych kroków.

Wymagania:

- Doświadczenie z React.js, Express.js, TypeScript

- Serwer Chakra UI/ NextJS /Express z Postgres, wykorzystujący PostgREST dla niektórych punktów końcowych. Kontrola wersji - GitLab CI/CD - GitlabCI

Struktura zespołu po stronie Klienta: Product manager + 1 starszy inżynier, DevOps.

Czas trwania: ponad 12 miesięcy

Obciążenie pracą: pełny etat

Specjalizacje: Express.js, React, Next.js
Słowa kluczowe: engineer, developer, senior

Winnyca