Premia za zatrudnienie: 350$ - 440$

Następna praca

Full Stack PHP developer w Amewaregroup

Opublikowano ponad 30 dni temu

540 wyświetleń

10 aplikacji   0 odpowiedzi

3500 - 4400$
Więcej niż 5 lat
Kijów, Charków, Odesa, Dnipro, Lwów, Winnyca, Poltava, Czerniowce
Upper Intermediate
Praca zdalna

Nasz klient to słynny rynek nagród, który zachęca użytkowników do rejestracji w różnych produktach i usługach. Specjalizują się w tworzeniu wzajemnej wartości dla reklamodawców poprzez innowacyjne rozwiązania reklamowe. Poszukujemy wykwalifikowanego Full Stack Developera ze znajomością PHP i Laravel, który będzie odpowiedzialny za współpracę z interdyscyplinarnymi zespołami przy projektowaniu i wdrażaniu aplikacji internetowych.

Wymagania:

- Ponad 5 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu PHP, ze szczególnym uwzględnieniem Laravel.

- Doświadczenie z frameworkami HTML, CSS, JavaScript, JS (np. React, Vue.js)

- Doświadczenie z MySQL

- Biegłość w pracy z RESTful API i integracją różnych usług internetowych

- Dobra znajomość metodologii Agile i cyklu życia oprogramowania

- Licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej dziedziny

- Silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów, komunikatywność i samodzielność w pracy

- Dobry angielski w mowie i piśmie

Obowiązki:

- Tworzenie niezawodnych interfejsów API oraz integracja z bazami danych i usługami zewnętrznymi w celu zapewnienia aplikacji o wysokiej wydajności. Dodatkowo kandydat będzie biegły w programowaniu front-end, tworzeniu przyjaznych dla użytkownika interfejsów z wykorzystaniem frameworków HTML, CSS i JavaScript.

- Projektowanie i zarządzanie bazami danych w celu optymalizacji przechowywania i wyszukiwania danych przy zachowaniu bezpieczeństwa danych. Dokładne testowanie i debugowanie będą niezbędne do dostarczenia stabilnego i niezawodnego kodu. Kandydat skupi się również na optymalizacji wydajności, identyfikowaniu i usuwaniu wąskich gardeł w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

- Aby wdrożyć środki przeciwko potencjalnym zagrożeniom i słabym punktom, konieczne będzie położenie dużego nacisku na bezpieczeństwo. Oczekuje się wykorzystania systemów kontroli wersji, takich jak Git, do zarządzania bazą kodu i współpracy z zespołem programistów.

Oferujemy:

- pracę zdalną w międzynarodowej firmie z siedzibą w USA

- konkurencyjne wynagrodzenie w USD

- kariera i rozwój zawodowy

- ciepłe i przyjazne podejście do każdego specjalisty

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: PHP, Laravel, Full stack developer