Premia za zatrudnienie: 550$ - 600$

Następna praca

Full Stack Developer (Python/React) w Staffscorp

Opublikowano ponad 30 dni temu

696 wyświetleń

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Staffscorp
Staffscorp
recruiting service
0 recenzji
Artyom
Artyom
recruiter
5500 - 6000$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Starszy inżynier oprogramowania FullStack (React/Python) UKEESS Software House poszukuje starszego inżyniera oprogramowania FullStack (React/Python), który dołączyłby do naszego ambitnego zespołu na stanowisko etatowe (we Lwowie lub zdalnie na Ukrainie).

O projekcie klienta:

Nasza platforma umożliwia automatyczne zwiększanie przychodów i rentowności poprzez wykorzystanie danych do budowania bezpośrednich relacji, dostarczania wyjątkowych doświadczeń i zwiększania liczby powtarzalnych transakcji.

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć użytkownicy mogą zarezerwować stolik w restauracji itp. Ponadto platforma umożliwia operatorom hotelarskim łatwe zarządzanie różnymi procesami i łączenie danych w trakcie podróży gościa, aby zapewnić jak najlepszy sukces i najlepsze wrażenia dla odwiedzających.

Projekt ten istnieje na rynku od ponad 10 lat i nadal aktywnie się rozwija! Na przykład latem 2020 roku pozyskał nowe 50 milionów dolarów (a nieco wcześniej otrzymał inwestycję z funduszu Alexa (AWS). Patrząc na sytuację z COVID-19, jest to bardzo fajne osiągnięcie jak na tego rodzaju produkt!

Obowiązki:

Nasz zespół opracowuje wydajne i wysoce dostępne interfejsy API, wdraża zaawansowane algorytmy, tworzy interfejsy z doskonałymi pikselami, projektuje architekturę pod kątem obserwowalności, lokalizuje dla odbiorców na całym świecie, wykorzystuje analitykę danych do generowania istotnych informacji, skaluje naszą infrastrukturę i wiele, wiele więcej.

Nasza kultura inżynierska ceni doskonałość techniczną, własność i obsesję klienta na punkcie rozwiązywania trudnych problemów we właściwy sposób.

W ramach zespołu będziesz:

być narażonym na wyzwania związane z pracą na dużą skalę i prosperować podczas rozwiązywania złożonych problemów technicznych — niezależnie od tego, czy chodzi o dostrajanie pięknego UX i projektu, tworzenie usług API dla naszych produktów, czy po prostu oglądanie funkcji end-to-end.

ściśle współpracuj z innymi inżynierami, menedżerami produktu i projektantami, rozwijaj nasz stos technologii mobilnych i chmurowych za pomocą zwinnego procesu tworzenia oprogramowania i konstruuj rzeczywiste rozwiązania, które są dostarczane bezpośrednio naszym klientom.

Napisz kod w oparciu o specyfikację funkcjonalną i projekt techniczny. Przestrzegaj standardów architektonicznych i opracowuj projekty, które uwzględniają wpływ na inne aspekty bazy danych i odpowiednio wykorzystują istniejący kod.

Przeprowadzaj przeglądy kodu, identyfikuj potencjalne problemy w celu zmniejszenia długu technicznego i przedstawiaj zalecenia dotyczące najlepszych praktyk kodowania.

Wiedza, umiejętności i kompetencje:

Co najmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych

Doświadczenie w backendzie Pythona

Doświadczenie z React w części front-endowej

Silna wiedza i doświadczenie z Redux, TypeScript

Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej, pisemnej i werbalnej.

Silne poczucie własnej motywacji, organizacji i dbałości o szczegóły; silne umiejętności analityczne

Doświadczenie z metodologią Scrum/Agile, CI/CD

Angielski: poziom średniozaawansowany (w mowie i piśmie)

Będzie to plus:

Silna wiedza lub doświadczenie z NodeJS

Doświadczenie lub silna wiedza na temat Google Cloud Platform (GCP): AppEngine, Datastore (potencjalnie przeprowadzka do Firestore), BigQuery.

Stos technologiczny Projektu:

Python/Django/GoogleCloud/MySQL/React/Redux/TS.

Specjalizacje: Python, React, Full-Stack
Słowa kluczowe: Python, React, fullstack