Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Full Stack Developer (.NET and Angular) w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

590 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Idealny kandydat musi dobrze rozumieć technologie back-end z architekturą mikroserwisów oraz w tworzeniu front-endu z Angular.

Nasza siedziba główna znajduje się w Izraelu, a centra rozwoju znajdują się w Izraelu i Europie. Podążając za najnowszymi innowacjami i osiągnięciami technologicznymi, naszym początkowym celem jest zapewnienie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.

Poszukujemy utalentowanego i wysoce zmotywowanego Full Stack Developera, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat musi dobrze rozumieć technologie back-end z architekturą mikroserwisów, a przy opracowywaniu front-endu z Angular, kandydat powinien posiadać umiejętność rozumienia i przekładania zarówno specyfikacji technicznych, jak i biznesowych na wysokiej jakości rozwiązania programistyczne

Obowiązki

  • Opracowywanie i wdrażanie funkcjonalności back-endu przy użyciu C# .Net Core z wykorzystaniem MS Framework.
  • Twórz i utrzymuj responsywne aplikacje internetowe przy użyciu Angular do programowania front-end.
  • Pracuj ze strukturami danych JSON i wydajnie manipuluj danymi.
  • Współpracuj z wielofunkcyjnymi zespołami, aby analizować wymagania techniczne i biznesowe oraz przekładać je na skalowalne i solidne rozwiązania programowe.
  • Pisz czysty, wydajny i łatwy w utrzymaniu kod.
  • Przeprowadzaj dokładne testy i debugowanie aplikacji, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność.
  • Terminowe rozwiązywanie problemów i problemów z oprogramowaniem.
  • Uczestnicz w dziennikach, przygotowując i przeglądając kod oraz przekazując konstruktywne informacje zwrotne współpracownikom.
  • Konsekwentna i dokładna praca w Jira

Wymagania

  • Płynny angielski - mówienie, czytanie i pisanie.
  • Dobra znajomość języka programowania C# i rozległa znajomość frameworka .NET Core. Obejmuje to programowanie asynchroniczne, LINQ, Entity i iniekcję zależności.
  • Biegłość w Angular, z solidnym zrozumieniem architektury i frameworków opartych na komponentach.
  • Doświadczenie w tworzeniu RESTful API i pracy z technologiami back-endowymi.
  • Biegłość w pracy ze strukturami danych JSON i efektywnym manipulowaniu danymi.
  • Znajomość systemów baz danych, takich jak MySQL.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność kreatywnego myślenia.
  • Dobre zrozumienie zasad tworzenia oprogramowania, w tym programowania obiektowego i wzorców projektowych.
  • Umiejętność zrozumienia i przełożenia wymagań technicznych i biznesowych na efektywne rozwiązania programowe.
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i efektywnego zarządzania czasem w szybko zmieniającym się środowisku.
  • Ciągłe uczenie się i chęć bycia na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.
  • Znajomość konteneryzacyjnej metody pracy.
  • Znajomość metodyk Agile i doświadczenie w pracy w zespołach Agile.
  • Członek zespołu o silnych umiejętnościach komunikacyjnych, który wie, jak współpracować z innymi członkami zespołu

Oferujemy

  • Umowa długo terminowa
  • Przyjazna atmosfera
  • Wynagrodzenie za szkolenia zawodowe (kursy, konferencje)
  • Kariera i rozwój zawodowy Twoich osobistych sił w międzynarodowej grupie
  • Ciekawe i kreatywne środowisko pracy w szybko rozwijającej się firmie
  • 100% praca zdalna
  • Płatny czas wolny (wakacje, choroba i święta państwowe)

Specjalizacje: .NET, Angular