Premia za zatrudnienie: 150$ - 200$

Następna praca

Full Stack Developer w Softcery

Opublikowano ponad 30 dni temu

131 wyświetlenie

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Softcery
Softcery
outsorce
0 recenzji
1500 - 2000$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Witam 👋 Nasza firma nazywa się Softcery i pomagamy naszym klientom tworzyć udane platformy B2B SaaS i przekształcać ich pomysły w przydatne i dochodowe produkty. A teraz poszukujemy doświadczonego i utalentowanego Strong Junior/Middle Full-Stack Engineer (react, node.js), który stanie się częścią naszego zespołu i wzmocni nas swoją wiedzą.

O projekcie

AwayAway (awayaway.com) to platforma AI, która tworzy kompletne wycieczki obejmujące zakwaterowanie, transport i zajęcia w oparciu o preferencje użytkownika.

Obowiązki

1. Komunikacja z zespołem i interesariuszami.

2. Weź udział we wszystkich dyskusjach i decyzjach.

3. Proponować zmiany i ulepszenia stosu technologicznego oraz podejść do projektu.

4. Rozwój nowej funkcjonalności części klienckiej aplikacji oraz wsparcie istniejącej.

5. Poprawa wydajności i stabilności aplikacji.

6. Pracę w małym zespole z możliwością uczestniczenia w rozwoju API, AI oraz po stronie klienta.

Wymagania

1. Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia z React i Node.js.

2. Dogłębna znajomość JavaScript i TypeScript.

3. Doświadczenie z bazami danych SQL/NoSQL.

4. Znajomość języka angielskiego i ukraińskiego na poziomie B2+.

5. Doświadczenie z czystą architekturą, zrozumienie podejścia Domain Driven Design do tworzenia oprogramowania.

6. Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, orientacja na wynik, umiejętność wykonywania pracy w ustalonych terminach.

Będzie plusem:

1. Doświadczenie w LLM (OpenAI), umiejętności inżynieryjne typu Prompt.

2. Doświadczenie z AWS.

Etapy rekrutacji:

1. Wywiad-znajomy.

2. Rozmowa techniczna.

3. Zadanie testowe.

4. Sprawdzenie referencji.

Oferujemy

1. Stopniowe wdrażanie do procesów i projektów.

2. Pracuj według jasno określonych procesów.

3. Konkurencyjne wynagrodzenie z regularnymi przeglądami.

4. Możliwość pracy zdalnej i w dogodnym dla Ciebie czasie.

5. Wynagrodzenie za edukację, literaturę, język angielski i narzędzia AI.

5. 20 dni płatnego urlopu, 12 płatnych dni chorobowych w roku, 2 miesięczne płatne urlopy menstruacyjne (w przypadku kobiet).

Jeśli spodobała Ci się oferta pracy i uważasz, że podołasz opisanym obowiązkom, śmiało zostaw recenzję, a my z przyjemnością spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej 👋

Specjalizacje: Full-Stack
Słowa kluczowe: JavaScript, Node.Js, React.js, TypeScript, SQL databases

2 lata