Premia za zatrudnienie: 500$ - 600$

Następna praca

Full-stack developer w TechHunt

Opublikowano ponad 30 dni temu

683 wyświetlenia

11 aplikacji   0 odpowiedzi

TechHunt
TechHunt
IT recruitment
0 recenzji
5000 - 6000$
Więcej niż 5 lat
Kijów, Charków, Odesa, Dnipro, Lwów
Intermediate
Praca zdalna

Obecnie poszukujemy zdalnego, pełnoetatowego Senior Full-Stack Developera dla globalnej firmy zajmującej się płatnościami online, tj. PSP), platformy dostawców usług inicjowania płatności (PISP).

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako programista Full Stack w obszarze płatności online lub projektów zamkniętych, PayTech i/lub bankowości internetowej, doświadczenie na platformach dostawcy usług płatniczych (PSP) i dostawcy usług inicjowania płatności (PISP).
  • Bardzo dobra znajomość technologii front-endowych, takich jak React.js, HTML, CSS i JavaScript.
  • Solidne zrozumienie technologii i frameworków zaplecza, w szczególności Node.js.
  • Doświadczenie z systemami bazodanowymi, zarówno SQL (PostgreSQL), jak i NoSQL (MongoDB).
  • Biegły w wykorzystaniu technologii konteneryzacji, takich jak Docker i Kubernetes.
  • Znajomość systemów kontroli wersji, w szczególności GitLab, i wspólnych przepływów pracy programistycznej.
  • Kompleksowe doświadczenie w zakresie odpowiedzialności za integrację interfejsów API i platform płatniczych innych firm.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne, z możliwością rozwiązywania problemów i debugowania złożonych problemów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy, z umiejętnością efektywnej pracy w środowisku zespołowym.
  • Proaktywny sposób myślenia, zmotywowany i chętny do nauki i dostosowywania się do nowych technologii i ram.
  • Praktyczne doświadczenie z aplikacjami opartymi na php (niektóre starsze części platformy mają zostać przeniesione do node-js) Następne umiejętności (doświadczenie) to reklama

Obowiązki:

  • Twórz i utrzymuj skalowalne, bezpieczne i wydajne aplikacje internetowe dla platform dostawców usług płatniczych (PSP) i dostawców usług inicjowania płatności (PISP).
  • Współpracuj z projektantami, menedżerami produktów i innymi programistami, aby przełożyć wymagania biznesowe na rozwiązania techniczne.
  • Implementuj interfejsy użytkownika front-end za pomocą React.js i nowoczesnych technologii internetowych, takich jak HTML, CSS i JavaScript.
  • Twórz i optymalizuj systemy zaplecza i interfejsy API przy użyciu Node.js i Java/Kotlin.
  • Projektuj i rozwijaj schematy baz danych oraz integruj rozwiązania do przechowywania danych przy użyciu PostgreSQL i MongoDB.
  • Wykorzystaj technologie konteneryzacji, takie jak Docker i Kubernetes, do wdrażania aplikacji i zarządzania nimi.
  • Używaj GitLab do kontroli wersji i współpracuj z zespołem, korzystając ze wspólnych przepływów pracy programistycznej.
  • Pisz czysty, dobrze udokumentowany i łatwy w utrzymaniu kod, przestrzegając standardów kodowania i najlepszych praktyk.
  • Przeprowadzaj dokładne testy i debugowanie, aby zapewnić jakość i niezawodność aplikacji płatniczych.
  • Współpracuj z zespołem DevOps, aby wdrażać aplikacje i zarządzać środowiskami produkcyjnymi.

Stawka wynagrodzenia: 5500-6000 USD (pełny etat, zdalnie)

Specjalizacje: Node.js
Słowa kluczowe: JavaScript, Node.Js, React.js, Mongo DB