Premia za zatrudnienie: 250$ - 350$

Następna praca

Middle Full Stack Developer (React + Java) w Augment

Opublikowano ponad 30 dni temu

749 wyświetleń

4 aplikacje   1 odpowiedź

0 recenzji
Hanna Gether
IT Recruiter
2500 - 3500$
Więcej niż 3 lata
Kijów, Lwów, Winnyca, Poltava, Czerniowce
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Witam! Poszukujemy programisty Full-Stack (React/Angular + Java) do pracy zdalnej dla amerykańskiej firmy outsourcingowej Augment. Znajomość języka angielskiego jest ważna i powinna być na poziomie minimum B2+.

Wymagania:

- 3 lata doświadczenia w programowaniu Java (Springboot)

- 3 lata doświadczenia w programowaniu w zakresie Javascript (React/Angular)

- Biegle angielski B2+, C1 w mowie i piśmie

- Licencjat lub równoważne doświadczenie w informatyce lub pokrewnej dziedzinie

- Umiejętności w zakresie baz danych SQL lub relacyjnych baz danych

Obowiązki:

- Twórz wysokiej jakości oprogramowanie i aplikacje internetowe

- Analizuj i utrzymuj istniejące aplikacje

- Projektuj wysoce skalowalny, testowalny kod

- Odkrywaj i naprawiaj błędy programistyczne

Korzyści:

- Zdalny pełny etat

- Doświadczenie zawodowe na rynku amerykańskim

- Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń w USD

- Ubezpieczenie medyczne

- Zwrot kosztów za szybki internet w domu

- Dni wolne: 24 dni + święta

- Możliwość szkolenia technicznego

- Płatne obiady i budynki zespołu

Specjalizacje: JavaScript, Java, Angular, React
Słowa kluczowe: JavaScript, Full Remote