Następna praca

Frontend Web Developer w mkey media

Opublikowano ponad 30 dni temu

1299 wyświetleń

105 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Jony
Jony
Founder
350 - 500$
1 rok
Charków
Intermediate

My, firma medialna Mkey, poszukujemy utalentowanego i kreatywnego twórcy stron internetowych, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i chęć ciągłego doskonalenia się w tym obszarze, to ta pozycja jest dla Ciebie.

Główne obowiązki:

Tworzenie i programowanie funkcjonalnych serwisów internetowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

Interakcja z zespołem projektantów i marketerów w celu tworzenia unikalnych i skutecznych rozwiązań internetowych;

Optymalizacja i wsparcie już istniejących stron internetowych;

Rozwiązywanie problemów technicznych i naprawianie błędów.

Wymagania:

Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych od 1 roku;

Znajomość HTML, CSS, JavaScript i innych technologii internetowych;

Doświadczenie z CMS (WordPress, Joomla itp.) będzie dodatkowym atutem;

Umiejętność pracy w zespole i elastyczność w pracy;

Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

Wysoka odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności;

Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji;

Ciekawe projekty i współpraca ze znanymi klientami;

Przyjazną i sprzyjającą atmosferę pracy;

Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia kolejnego wywiadu.

Dołącz do naszego zespołu medialnego Mkey i pomóż nam tworzyć projekty internetowe, które szturmem podbijają internet!

Specjalizacje: Front-End / JS
Słowa kluczowe: JavaScript, developer, Web Development, Web Development

Przetłumaczone przez Google

350 - 500$
1 rok
Charków