Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Frontend (React) Developer w Adaptiq

Opublikowano ponad 30 dni temu

933 wyświetlenia

45 aplikacji   0 odpowiedzi

Adaptiq
Adaptiq
Adaptiq
1
1 recenzja
Valeriia Tsurikova
Senior Recruitment
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Gett to miejsce, do którego przychodzisz, gdy musisz być w ruchu bez obaw, niezależnie od tego, czy jesteś członkiem społeczeństwa, klientem biznesowym, kierowcą czy partnerem. Zapewniamy najlepszą możliwą obsługę, jaką nasi klienci mogą uzyskać tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Obowiązki:

● Pełne SDLC nowych aplikacji, począwszy od projektu technicznego wspólnie z architektami, a skończywszy na wdrożeniu do produkcji wraz z zespołem DevOps

● Poprawa stanu technicznego istniejących usług zgodnie z najlepszymi praktykami architektów, zespołu infra lub własnymi pomysłami

● Opracowywanie funkcji dostępnych dla użytkowników za pomocą React.js;

● Tworzenie komponentów wielokrotnego użytku i bibliotek front-end do wykorzystania w przyszłości;

● Ścisła współpraca z naszymi projektantami produktów i menedżerami produktów w celu przetłumaczenia projektów i makiety na wysokiej jakości architekturę i kod;

● Dzielenie się wiedzą oraz prowadzenie prawidłowych procesów technologicznych.

● Pisanie testów jednostkowych

Doświadczenie:

● ponad 3 lata jako Frontend Developer;

● ponad 2 lata doświadczenia z React.js;

● Ponad 2 lata tworzenia responsywnej aplikacji jednostronicowej;

● Bonus: ponad rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji backend

● Bonus: doświadczenie w budowaniu usług w architekturze mikroserwisowej

Umiejętności:

● Umiejętność projektowania i budowania frontend SPA od podstaw;

● Silna biegłość w ES6/JavaScript, w tym manipulacja DOM i model obiektowy JavaScript;

● Znajomość bitów i bitów nowoczesnych funkcji CSS, takich jak siatki, flex-box itp.;

● Dogłębne zrozumienie React.js, jego podstawowych zasad, cyklu życia i przepływów pracy;

● Doświadczenie w zarządzaniu stanem aplikacji (Redux z różnymi podejściami)

● Doświadczenie w projektowaniu i pisaniu prostej infrastruktury po stronie klienta SOLID;

● Znajomość wzorców asynchronicznych (WebSockets, Promises, Fetch API itp.);

● Duża premia: Solidne doświadczenie z Golangiem lub dowolnym statycznym językiem typowanym po stronie serwera (takim jak Java, C++, C#, itp.) i chęć nauczenia się Golanga;

Specjalizacje: Front-End / JS
Słowa kluczowe: JavaScript, React.js, engineer, developer