Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Front-end developer (React) w Roonyx

Opublikowano ponad 30 dni temu

612 wyświetlenia

20 aplikacji   1 odpowiedź

Roonyx
Roonyx
Roonyx
0 recenzji
Elena
Elena
Recruiter
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy pełnoetatowego programisty Frontend React, który do nas dołączył.

Roonyx to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Wyposażamy małe i średnie firmy w niestandardowe aplikacje internetowe i mobilne, zapewniając łatwe i wydajne narzędzia do osiągania celów, odkrywania i zdobywania nowych rynków.

  • Nasi klienci pochodzą z Europy, USA, Australii, Azji.
  • Nasz zespół jest rozproszony i ma działy PM, Design, Marketing, Web и Mobile development, QA, Global Sales и HD.
  • Nasz proces technologiczny rozwoju budowany jest według Scrum/Kanban.

Teraz szukamy pełnoetatowego Frontend React Developera , który do nas dołączył.

O jednym z aktualnych projektów:

To platforma rozwoju kariery dla studentów i młodych profesjonalistów. Klient już zaczął rozwijać swoją część dla aplikantów (B2C), a teraz jego część dla pracodawców powinna być wypracowana (B2B). Pozwoli to Klientowi sprzedać tę platformę innym firmom i podać swoją bazę obiecujących kandydatów jako szczególną wartość. W przyszłości planowany jest rozwój części HR Analityka i Doradztwo Rekrutacyjne.

Zadania:

  • programowanie front-endowe za pomocą Reacta.
  • szacunki nadchodzących zadań.
  • ścisła współpraca i komunikacja z backend developerami w bieżących sprawach.
  • komunikacja z klientem w sprawach technicznych.
  • rozwój modułów produktu Messaging, Admin Panel i Assessments.
  • integracja z API Klienta i zapewnienie rozszerzenia modułów rozwijanego produktu.

Wymagania:

  • minimum 2 lata sprawdzonego, zorientowanego na wyniki doświadczenia w rozwoju komercyjnym przy użyciu React.
  • solidna znajomość języka TypeScript.
  • umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania.
  • możliwość zapewnienia 40 godzin pracy tygodniowo.
  • umiejętność pracy z wymaganiami produktu: zdefiniowanie, oszacowanie, opisanie i sformalizowanie Kryteriów Akceptacji, Instrukcji Testowych.
  • poczucie tworzenia poprawnego kodu jako cel.
  • doświadczenie w pracy z zespołami i procesami Agile.
  • Angielski: B2-C1 (z klientem należy komunikować się bezpośrednio).

Warunki:

  • praca zdalna 8 godzin dziennie, 40 godzin tygodniowo.
  • okres próbny: 3 miesiące.
  • płatność raz w miesiącu w USD.
  • Przegląd wydajności: raz lub dwa razy w roku.
  • imprezy firmowe online.
  • rozwój zawodowy i kariery.
Specjalizacje: Front-End / JS
Słowa kluczowe: JavaScript, React.js, developer, React, TypeScript

Przetłumaczone przez Google

2 lata