Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Front-end developer (Angular) w Centum-D

Opublikowano ponad 30 dni temu

659 wyświetleń

8 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Dnipro
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Front-end Developer, aby dołączyć do zespołu na pełny etat

Wymagania:

• Ponad 2 lata w rozwoju front-end

• Dobre zrozumienie komunikacji frontend/backend

• Silna umiejętność analityczna

Umiejętności techniczne:

• Zaawansowany kątowy 11+, RxJS

• Zaawansowany JavaScript, TypeScript, Bootstrap, HTML5, CSS3,

SASS/SCSS

• Solidne zrozumienie DOM (Document Object Models)

• Wiedza od umiarkowanej do eksperckiej w zakresie aplikacji AJAX, JSON i opartych na danych JavaScript

• Doświadczenie z Git, Jenkins i innymi podobnymi narzędziami

• Doświadczenie z require.js, underscore.js

Korzystne umiejętności:

• Doświadczenie z NodeJS

• Doświadczenie z AngularJS

• Doświadczenie z wideo/audio HTML5

• Optymalizacja wydajności front-end

Obowiązki:

• Deweloper będzie zaangażowany we wszystkie aspekty cyklu życia oprogramowania: projektowanie, dokumentacja, wdrażanie, dostarczanie itp.

• Zaprojektuj i zaimplementuj środowisko aplikacji internetowych na komputery stacjonarne/mobilne

• Debuguj i ulepszaj istniejące aplikacje internetowe i mobilne

• Twórz wysoce skalowalny / solidny kod (który jest również naprawdę czysty)

• Tworzenie dokumentacji w oparciu o opracowane funkcjonalności

Cechy osobiste/inne:

• Samozorganizowany, inteligentny

• Bądź gotowy do przełączania się między zadaniami

• Gracz zespołowy z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi

• Potrafi z powodzeniem pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Co oferujemy?

• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

• Praca zespołowa, która inspiruje i współpracuje z Tobą, aby osiągnąć cele zmieniające branżę.

• Rozwój i rozwój zawodowy

Specjalizacje: JavaScript, Angular
Słowa kluczowe: JavaScript, Product, developer, senior, middle+

Dnipro
Pełny etat