Premia za zatrudnienie: 300$

Następna praca

Flutter/React Native developer w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

1128 wyświetleń

11 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
3000$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy agencją programistyczną specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań webowych i mobilnych. Ponad 200 000 000 osób korzysta z naszych produktów w życiu codziennym.

WYMAGANIA

  • Ponad 7 lat doświadczenia w programowaniu mobilnym;
  • Ponad 3 lata z Flutterem;
  • Ponad 2 lata z React Native;
  • angielski B2;
  • doskonała znajomość wytycznych programistycznych Apple i Google;
  • doskonałe zrozumienie najlepszych praktyk kodowania i silna pasja do tworzenia oprogramowania.

OFERUJEMY

  • zostań częścią utalentowanego międzynarodowego zespołu w przyjaznym, kreatywnym i dynamicznym środowisku;
  • zostań prawdziwym profesjonalistą w szybko rozwijającej się, ekscytującej i innowacyjnej branży;
  • być dumnym z dostarczania prestiżowych produktów, które zdobywają czołowe miejsca w rankingach;
  • buduj swoją karierę dzięki dynamicznym awansom i możliwościom na całym świecie.
  • elastyczny harmonogram.

OBOWIĄZKI

  • praca w zespole Scrumowym nad ciągłym rozwojem wielomilionowych aplikacji mobilnych użytkowników;
  • znajdowanie innowacyjnych rozwiązań trudnych problemów;
  • diagnozowanie i debugowanie problemów w produkcji.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z rekruterem - Rozmowa techniczna - Rozmowa z CEO - Zadanie techniczne

Brzmi interesująco? W takim razie aplikuj już teraz, nie czekaj!

Specjalizacje: Flutter, React Native, Mobile App Development
Słowa kluczowe: React Native, Flutter

Przetłumaczone przez Google

3000$