Następna praca

Programista Yii w IITGroup

Opublikowano ponad 30 dni temu

60 wyświetleń

IITGroup

IITGroup

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Warunki pracy:Praca zdalna lub praca w wybranym przez Ciebie biurze (biuro znajduje się w Kijowie)Umów się do godz. umowa o pracę (w pełnym wymiarze czasu pracy, ewentualnie w niepełnym wymiarze godzin)Forma płatności po uzgodnieniu (może być w formie wynagrodzenia, umowna lub godzinowa) Zadania:Rozwój części backendowej stron na Yii2 i PHPEliminacja braków istniejących stron na Yii2 i PHP Wymagania:1,5 roku doświadczeniaDoskonała znajomość PHP i MySQLUmiejętności Git li>Będzie dodatkowym

Warunki pracy:

  • Praca zdalna lub praca w wybranym przez Ciebie biurze (biuro znajduje się w Kijowie)
  • Umów się do godz. umowa o pracę (w pełnym wymiarze czasu pracy, ewentualnie w niepełnym wymiarze godzin)
  • Forma płatności po uzgodnieniu (może być w formie wynagrodzenia, umowna lub godzinowa)

Zadania:

  • Rozwój części backendowej stron na Yii2 i PHP
  • Eliminacja braków istniejących stron na Yii2 i PHP

Wymagania:

  • 1,5 roku doświadczenia
  • Doskonała znajomość PHP i MySQL
  • Umiejętności Git
  • li>

Będzie dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w optymalizacji witryn pod dużym obciążeniem
  • Umiejętność integracji z systemami księgowymi z wykorzystaniem narzędzi API
  • Praktyczne doświadczenie programistyczne na innych frameworkach PHP, np. Laravel

< strong>W przypadku aplikacji:

  • Szczegółowe CV wskazujące wykształcenie i doświadczenie programistyczne
  • Przykłady rzeczywistych działających witryn, w tworzeniu których brał udział jako programista backendowy

Kijów
Część etatu