Programista WordPress (tworzenie stron internetowych) w Garant-Info

15 października

17 wyświetleń

Garant-Info

Garant-Info

0 recenzji
Brak doświadczenia

Otwarte stanowisko: Programista WordPress, tworzenie stron internetowychPraca w biurze + z domu (format hybrydowy).Dlatego poszukujemy kandydatów mieszkających w mieście Chmielnicki . >Praca jest całkowicie zdalna (zdalna) - nie jest brana pod uwagę.O pracodawcy: branża telekomunikacyjna, firma działa na rynku Izraela, Holandii i Ukrainy (biuro znajduje się w Chmielnickim). Jest jednym z pierwszych dostawców rozwiązań w zakresie roamingu mobilnego. Działa od 2013 roku. Oficjalna strona: https://

Otwarte stanowisko: Programista WordPress, tworzenie stron internetowych

  • Praca w biurze + z domu (format hybrydowy).
  • Dlatego poszukujemy kandydatów mieszkających w mieście Chmielnicki .
  • Praca jest całkowicie zdalna (zdalna) - nie jest brana pod uwagę.
  • O pracodawcy: branża telekomunikacyjna, firma działa na rynku Izraela, Holandii i Ukrainy (biuro znajduje się w Chmielnickim). Jest jednym z pierwszych dostawców rozwiązań w zakresie roamingu mobilnego. Działa od 2013 roku. Oficjalna strona: https://droam.com/< /li>
  • O wsparciu Ukrainy: kupuje pomoc humanitarną; pomaga przesiedleńcom.
  • O firmie:dostarcza produkt na cały świat (USA, kraje UE, Anglia itp.).
  • O zaletach: wyjazdy służbowe za granicę (na koszt firmy), bez ograniczeń. urlopy, hybrydowy format pracy, zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń, przyzwoitość menadżera i młody, przyjazny zespół.

Zalety stanowiska:

  • Ciekawa praca, uczestnictwo w rozwoju innowacyjnych technologii. li>
  • Praca w międzynarodowej technologicznej firmie telekomunikacyjnej.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej wraz ze wzrostem wynagrodzenia.

Poszukujemy utalentowanego programisty WordPressa z doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych.

< p style="font-style: normal; waga: 400">Zadania:

  • Tworzenie i utrzymanie stron internetowych w oparciu o WordPress
  • Wdrażanie nowych funkcji i funkcjonalności na stronie
  • Optymalizacja stron internetowych pod kątem lepszej wydajności i szybkości ładowania
  • li>

Wymagania:

  • Doświadczenie z WordPressem
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Zrozumienie podstaw SEO
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie podejmować decyzje
  • Chęć uczenia się i rozwoju

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju
  • Ciekawe projekty i możliwość realizacji swoich pomysłów
  • Przyjazna i sprzyjająca atmosfera w zespole

Dołącz i pomóż w tworzeniu najlepszych stron internetowych!