Menedżer treści i analiz witryn internetowych i aplikacji w KLR Bus

16 września

45 wyświetleń

KLR Bus

KLR Bus

0 recenzji
Brak doświadczenia

Główne obowiązki: Zarządzanie treścią na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej, aktualizacja informacji, produktów i usług. Zapewnienie sprawnego działania serwisu i aplikacji, monitorowanie wydajności. Koordynacja prac z programistami w celu aktualizacji funkcjonalności i eliminacji błędów technicznych doświadczenie (UX/UI ) w celu poprawy interakcji z klientami. Analiza zachowań użytkowników za pomocą narzędzi analitycznych (Google Analytics, Hotjar itp.) i wdrażanie ulepszeń na podstawi
Główne obowiązki: Zarządzanie treścią na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej, aktualizacja informacji, produktów i usług. Zapewnienie sprawnego działania serwisu i aplikacji, monitorowanie wydajności. Koordynacja prac z programistami w celu aktualizacji funkcjonalności i eliminacji błędów technicznych doświadczenie (UX/UI ) w celu poprawy interakcji z klientami. Analiza zachowań użytkowników za pomocą narzędzi analitycznych (Google Analytics, Hotjar itp.) i wdrażanie ulepszeń na podstawie otrzymanych danych. Wsparcie i korekty SEO w celu poprawy widoczności w wyszukiwarkach. Zarządzanie integracjami z systemami CRM, usługami płatniczymi i innymi narzędziami .Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z witryną i aplikacją.Wymagania od kandydata: Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata na stanowisku kierownika serwisu, aplikacji lub pokrewnym .Znajomość technologii: zrozumienie zasad HTML, podstawowe umiejętności pracy z CMS i platformami mobilnymi (iOS, Android). SEO i analityka: doświadczenie z narzędziami analityki internetowej (Google Analytics, Google Search Console) oraz umiejętności optymalizacji SEO umiejętność czytania i pisania: zrozumienie zasad działania stron internetowych i aplikacji, umiejętność pracy z zespołami technicznymi. Zarządzanie projektami: umiejętność koordynacji i zarządzania procesami tworzenia serwisu/aplikacji, znajomość metodologii Agile/Scrum będzie dodatkowym atutem. Umiejętność komunikacji i uczenia się szybko reagować na zmiany i pracować w zespole, zapewniając harmonijną pracę pomiędzy działami. Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym lub wysokim do pracy z dokumentacją techniczną i usługami firm trzecich. Dodatkowym atutem będzie: Doświadczenie z aplikacjami mobilnymi (na iOS i Android). Znajomość projektowania UX/UI i zasad budowania interfejsów. Doświadczenie z platformami e-commerce. Oferujemy: Konkurencyjne wynagrodzenie Możliwość pracy w dynamicznym zespole przy ciekawych projektach. Elastyczny grafik pracy i możliwość pracy zdalnej Dołącz do Zespołu KLR już dziś! Pokaż więcej Pokaż mniej Poziom pozycji Poziom podstawowy Rodzaj zatrudnienia Pełny etat Obowiązki służbowe Marketing, public relations i pisanie/edycja Przemysły Organizacja podróży