Następna praca

Sieć - mistrz w TK SEK, TOV

1 października

57 wyświetleń

TK SEK, TOV

TK SEK, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Wymagania:Posiadanie umiejętności administrowania witrynąUmiejętność pracy w różnych systemach CMS, m.in. WordPress, Bitrix, Magento Umiejętność pracy z CRMPotrafię zrozumieć kod oprogramowaniaPotrafię projektować stronyPotrafię zrozumieć SEO Umiejętność tworzenia stron na WordPressie lub innych platformach będzie dodatkowym atutemZadania: Administracja witryną Dodawanie treści do witrynyKonfiguracja stron internetowychKonfiguracja i praca z kanałami. Pracuj z protokołami przesyłania plików (FTP

Wymagania:

  • Posiadanie umiejętności administrowania witryną
  • Umiejętność pracy w różnych systemach CMS, m.in. WordPress, Bitrix, Magento
  • Umiejętność pracy z CRM
  • Potrafię zrozumieć kod oprogramowania
  • Potrafię projektować strony
  • Potrafię zrozumieć SEO
  • Umiejętność tworzenia stron na WordPressie lub innych platformach będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Administracja witryną
  • Dodawanie treści do witryny
  • Konfiguracja stron internetowych
  • Konfiguracja i praca z kanałami. Pracuj z protokołami przesyłania plików (FTP)
  • Kontroluj trafność informacji w witrynie
  • Praca z treścią (tłumaczenie tekstu, układ, optymalizacja i skalowanie układów, filmów)
  • Praca w kodzie programu
  • Komunikacja z klientami poprzez stronę
  • Praca z koszykiem (przekierowanie zamówienia z serwisu)
  • Podstawowa optymalizacja SEO
  • Praca ze statystykami witryny
  • Praca w biurach Spółki na targowiskach

Warunki pracy:

  • Praca w biurze, metro Charkowska — al. Pożądane, 30
  • Praca na pełen etat: od 9:00 do 18:00
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Kawa, herbata oraz imprezy firmowe na koszt firmie.< /li>

Umiesz pracować z treścią.

Pracuj szybko i sprawnie w administracji.

Nie boisz się kodu oprogramowania .

W takim razie czekamy na Ciebie.

Kijów
Pełny etat