Następna praca

Operator montażu wideo w Lyumi-Dent, TOV

9 października

13 wyświetleń

Lyumi-Dent, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

"Lumi-Dent" to najbardziej postępowa i najbardziej wykwalifikowana sieć dentystyczna klinik, która na co dzień dba o swoich pacjentów i zapewnia możliwości rozwoju swoim profesjonalistom. Zapraszamy także nasz odnoszący sukcesy zespół montażystów wideo.O nas :Jesteśmy jedną z trzech największych prywatnych placówek stomatologicznych;Aktywnie działamy dostosowywać najnowsze innowacje w dziedzinie stomatologii;Wysoki poziom usług i profesjonalizm w obsłudze klienta;Tworzenie nowych miejsc pra

"Lumi-Dent" to najbardziej postępowa i najbardziej wykwalifikowana sieć dentystyczna klinik, która na co dzień dba o swoich pacjentów i zapewnia możliwości rozwoju swoim profesjonalistom.

Zapraszamy także nasz odnoszący sukcesy zespół montażystów wideo.

O nas :

  • Jesteśmy jedną z trzech największych prywatnych placówek stomatologicznych;
  • Aktywnie działamy dostosowywać najnowsze innowacje w dziedzinie stomatologii;
  • Wysoki poziom usług i profesjonalizm w obsłudze klienta;
  • Tworzenie nowych miejsc pracy, z doskonałymi warunkami i samodoskonaleniem personelu.< /li>

Pełną informację o naszych korzyściach znajdziesz na stronie: < a href="https://robota.ua/redirect?event_name= url_click&redir_token=eyJPcmlnaW5hbFVybCI6Imh0dHBzOi8vd3Lmx1bWlkZW50LmtpZXYudWEvdWEiLCJWYWNhbmN5SWQiOjkzMTExMzB9" rel="nofollow noopener noreferrer" target="_blank">https://www.lumident.kiev.ua/ua

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera: Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro.
  • Znajomość programów: Adobe After Effects, Adobe Illustrator, Adobe Audition, Adobe Lightroom będzie dodatkowym atutem.< / li>
  • Podstawowe zrozumienie procesu kręcenia.
  • Podstawowa wiedza na temat pracy z kolorem, przejściami, dźwiękiem i tytułami.
  • Kreatywne i pozytywne myślenie.
  • Dążenie do nowej wiedzy.

Zadania:

  • Produkcja treści wideo (montaż, zdjęcia).
  • Tworzenie treści fotograficznych.
  • Montaż nagranego materiału.
  • Edycja filmów na portalach społecznościowych.
  • Praca ze światłem i sprzętem.
  • Montaż wideo, tworzenie filmów promocyjnych, prezentacje wideo, wywiady wideo.
< p style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie.
  • Rozwój i samodoskonalenie. Płatny staż i możliwość rozwoju kariery w BEST firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie. Regularna weryfikacja wynagrodzenia + motywowanie system premiowy.
  • Komfort. Przyjemna atmosfera pracy, lojalna kadra zarządzająca, przyjazny zespół.
  • Zaopiekuj się swoimi pracownikami. Zniżki na usługi kliniki dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Harmonogram: 5/2 od 9:00 do 18:00
  • Lokalizacja: ul. Wyrlytsia, Charkowskie Shosse, 182 . li>

    Jesteśmy pewni, że profesjonalizm, świadczenie wysokiej jakości usług i miłość do każdego, kto jest częścią Lumi-Dent, to najlepsze cechy firmy odnoszącej sukcesy.

    Ta szansa jest dla Ciebie! Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail [] lub zadzwoń pod numer:+38-098-815-38-87 (Violetta ).

    Twoje CV zostanie sprawdzone w ciągu 3 dni roboczych Jeśli nie otrzymałeś informacji zwrotnej dotyczącej Twojego CV, oznacza to, że dopóki nie będziemy gotowi aby zaoferować Ci to stanowisko.

    Zapiszemy Twoje CV w puli kandydatów firmy.

    Kiedy pojawi się oferta pracy odpowiadająca Tobie ze względu na Twoje doświadczenie zawodowe, na pewno zadzwonimy!

    Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy prześlą nam opinie na temat wakatu.

    Cyciorysy są brane pod uwagę wyłącznie z danymi kontaktowymi i koniecznie ze zdjęciem!

Kijów