Następna praca

Starszy konsultant VCF/konsultant VMware w Livatek

Opublikowano ponad 30 dni temu

34 wyświetlenia

Livatek

Livatek

0 recenzji
Kijów
Intermediate

Nasz Klient to wiodąca międzynarodowa korporacja świadcząca usługi technologiczne i konsultingowe skupiona na budowaniu innowacyjnych rozwiązań odpowiadających najbardziej złożonym potrzebom klientów w zakresie transformacji cyfrowej. Wykorzystują swoje całościowe portfolio możliwości w zakresie doradztwa, projektowania, inżynierii, operacji i nowych technologii, aby pomóc klientom realizować ich najśmielsze ambicje i budować gotowe na przyszłość, zrównoważone firmy. Firma jest rozpoznawalna na

Nasz Klient to wiodąca międzynarodowa korporacja świadcząca usługi technologiczne i konsultingowe skupiona na budowaniu innowacyjnych rozwiązań odpowiadających najbardziej złożonym potrzebom klientów w zakresie transformacji cyfrowej. Wykorzystują swoje całościowe portfolio możliwości w zakresie doradztwa, projektowania, inżynierii, operacji i nowych technologii, aby pomóc klientom realizować ich najśmielsze ambicje i budować gotowe na przyszłość, zrównoważone firmy. Firma jest rozpoznawalna na całym świecie ze swojego kompleksowego portfolio usług, silnego zaangażowania w zrównoważony rozwój i dobrego obywatelstwa korporacyjnego. Zatrudnia ponad 240 000 oddanych pracowników obsługujących klientów w 66 krajach.

Wymagane umiejętności:

  • ponad 8 lat doświadczenia w branży IT i ponad 5 lat doświadczenia w pracy z technologiami VMware.
  • ponad 3 lata doświadczenia w którymkolwiek z nich Automatyka VCF, VCF – TKGS, NSX-T, NSX-V, vRA, vRO.
  • VCP, NV, VCP, CMA, VCP, DCV, VCP – Certyfikat TKO (co najmniej jeden z nich).< /li>
  • Angielski – średniozaawansowany.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Zdobądź dogłębną wiedzę na temat środowiska klienta i wykorzystaj swoją dogłębną wiedzę na temat portfolio VMware Cloud, aby współpracować z klientami nad pomyślną realizacją wdrożeń VCF. Twoim celem jest bezpośrednia współpraca z klientem i zespołem kierowniczym, aby poprowadzić go na jego drodze do pomyślnego wdrożenia VCF dla użytkowników końcowych.
  • Wspieraj Architekta w zbieraniu i analizowaniu wymagań technicznych klienta oraz udzielaniu mu wskazówek konfiguracje najlepszych praktyk dla infrastruktury chmury.
  • Oczekuj, że przejmiesz odpowiedzialność za wdrażanie techniczne klienta i będziesz brać odpowiedzialność za produkty dostarczane przez klienta, które mogą obejmować skoroszyty i plany testów.
  • Współpracuj bezpośrednio z klientami, aby przekaż swoją wiedzę o środowisku, współpracując z kluczowymi interesariuszami klientów lub prezentując je małym grupom.
  • Wykonuj plany testów, aby zweryfikować procesy wdrażania dostosowane do przypadków użycia klientów i doradzać klientom w zakresie najlepszych praktyk procedury operacyjne mające na celu zwiększenie przyjęcia i wykorzystania przez użytkowników.
  • Oprócz kompleksowego zarządzania technicznego projektem, będziesz także identyfikować i podnosić ryzyko handlowe, kosztowe, związane z harmonogramem, operacyjne i związane z zakresem oraz współpracować z architektowi i PMowi w celu zidentyfikowania możliwych środków zaradczych.
  • Blisko współpracuj z Architektem, aby pomóc w zarządzaniu eskalacjami klientów i wewnętrznymi; i w razie potrzeby współpracuj z zespołami wsparcia i inżynierii VMware, aby rozwiązywać problemy dotyczące produktów i klientów.
  • Współpracuj z różnymi zespołami klientów, od inżynierów technicznych i administratorów systemów po liderów biznesowych i kadrę kierowniczą.
  • Utrzymuj aktualną i głęboką wiedzę techniczną na temat platformy VMware Cloud Foundation, w tym pakietu Aria Management Suite.

Oferujemy:< /strong>

  • Brak nadgodzin, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Wolność i odpowiedzialność. Dostarczaj bez kontroli;
  • Bezpośrednia komunikacja z Klientem, który jest gotowy i chętny wysłuchać Twoich pomysłów;
  • Praca w nieprzyjaznej atmosferzesfera o płaskiej hierarchii;
  • Warzenie piwa z Prezesem, piątkowe śniadania w atmosferze hygge;
  • Zajęcia z komunikacji w języku angielskim;
  • Opieka zdrowotna, płatne chorobowe urlopy, ubezpieczenie na życie i leczenie.

Etapy rozmowy kwalifikacyjnej:

  • 1 - etap: rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem (około 30 minut);
  • etap drugi: rozmowa techniczna z klientem (około 1 godzina);
  • 3-d etap: rozmowa z klientem (ok. 1 godz.).

Czekają na Ciebie nowe, ekscytujące role! Nie czekaj — wyślij nam swoje CV już dziś, a pomożemy Ci rozpocząć kolejny ważny krok w karierze!

Przetłumaczone przez Google

Kijów