Menedżer pozyskiwania użytkowników (reklamy PPC Google, reklamy Bing) w Universe

1 października

66 wyświetleń

Universe

Universe

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

FORMA autorstwa Grupa Wszechświata a> poszukuje doświadczonego Menedżera ds. pozyskiwania użytkowników, który wzmocni zespół marketingowy i będzie odpowiedzialny za przyciąganie docelowego ruchu do witryny za pośrednictwem reklam Google i Bing oraz pomoże Ci osiągnąć Twoje cele jeszcze szybciej i efektywniej.Jeśli uważasz się za eksperta w dziedzinie zakupów i widzisz potencjał zostać liderem w zakresie pozyskiwania użytkowników dla jednego z naszych produktów, gotowym na proaktywne, z

FORMA autorstwa Grupa Wszechświata a> poszukuje doświadczonego Menedżera ds. pozyskiwania użytkowników, który wzmocni zespół marketingowy i będzie odpowiedzialny za przyciąganie docelowego ruchu do witryny za pośrednictwem reklam Google i Bing oraz pomoże Ci osiągnąć Twoje cele jeszcze szybciej i efektywniej.

Jeśli uważasz się za eksperta w dziedzinie zakupów i widzisz potencjał zostać liderem w zakresie pozyskiwania użytkowników dla jednego z naszych produktów, gotowym na proaktywne, zorientowane na biznes i oparte na danych zanurzenie się w WorldWide Performance Marketing z 7 znaczącymi budżetami, to szukamy Ciebie.

FORMA - biznes Universe Group, która tworzy SaaS do pracy z dokumentami Nasz flagowy produkt - styl PDFGuru < /a> Zespołowi udało się już osiągnąć fajne rezultaty, a mianowicie:

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz:

Będziesz miał następujące zadania:

Oczekujemy, że będziesz mieć:< /p>

Byłaby zaletą:

O nas:

Universe Group to ukraińska firma wprowadzająca na rynek globalne produkty ITTworzymy aplikacje mobilne i platformy internetowe, aby uprościć i poprawić jakość życia ludzi.

W ciągu sześciu lat zbudowaliśmy trzy odnoszące sukcesy biznesy - Aplikacje GuruFORMAWisey, a także rozwijamy własne centrum badawczo-rozwojowe, w którym wykorzystujemy produkty firmy prawie 83,5 miliona osób ze 180 krajów

Co oferujemy:<. /strong>

  • Kultura rozwoju i uczenia się -wierzymy, że wyniki firmy zależą od zespołu, umiejętności i wiedza współpracowników. Stale prowadzimy wewnętrzne szkolenia zespołowe, aby podnosić umiejętności i pozyskiwać ekspertów z rynku ukraińskiego lub światowego.

  • Kariera rozwój - kultura szkoleń sprzyja szybkiemu rozwojowi naszych współpracowników. Nasz zespół rozrasta się średnio do 10 osób. Rozwój kariery zależy od chęci i osiągnięcia wyznaczonych celów. Czekają na Ciebie także duże społeczności zawodowe, dzięki którym możesz udoskonalić swoje twarde umiejętności.

    FOP lub w ramach D tak .City, 100% zasiłku chorobowego, ubezpieczenie medyczne i bezpłatne konsultacje online z lekarzem korporacyjnym.

  • Opieka i wsparcie w czasie wojny - dbamy o to, aby każdy w zespole czuł się bezpiecznie podczas wojny wojnę na pełną skalę na Ukrainie. W razie potrzeby pomagamy w relokacji pracowników i ich bliskich, pomagamy zapewnić stacje ładowania oraz wszystko, co niezbędne do komfortowej pracy. Ponadto podwajamy wszystkie datki od naszych kolegów na spotkania charytatywne, aby szybciej realizować wnioski wojskowe.

Zostaw swoje CV i zrób krok w stronę nowych możliwości!

Bądź częścią naszego wszechświata.

  • IjoxMDIzMTAyNn0=" rel="nofollow noopener noreferrer" style="text-dekoracja: brak" target="_blank">Instagram
  • Facebook
  • Linkedin
  • < /ul>

Kijów
Pełny etat