Następna praca

Środkowy programista Unity w UGI studio

9 października

16 wyświetleń

UGI studio

UGI studio

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

UGI Development Studio to firma oferująca pełen cykl produktów, specjalizująca się w tworzeniu gier mobilnych na platformy Android i iOS.Prowadzi zarówno projekty typu self-publishing, jak i outsourcingowe.Współpracujemy z liderami branży gamingowej i uczestniczymy w tworzeniu projektów na światowym poziomie. Naszymi partnerami są giganci, tacy jak Big Fish, Wargaming i X-flow.Naszą misją jest tworzenie na dużą skalę, ambitnych projektów typu casual i mid-core, w które grają miliony, i jesteśmy

UGI Development Studio to firma oferująca pełen cykl produktów, specjalizująca się w tworzeniu gier mobilnych na platformy Android i iOS.

Prowadzi zarówno projekty typu self-publishing, jak i outsourcingowe.

Współpracujemy z liderami branży gamingowej i uczestniczymy w tworzeniu projektów na światowym poziomie. Naszymi partnerami są giganci, tacy jak Big Fish, Wargaming i X-flow.

Naszą misją jest tworzenie na dużą skalę, ambitnych projektów typu casual i mid-core, w które grają miliony, i jesteśmy dumni z tego, że każdego oferowanego przez nas produktu.

Poszukujemy Unity Developer Middle z 2 latami doświadczenia w GameDev, aby dołączyć nas i bądź częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie gier.

Obowiązki

  • Opracuj od podstaw zupełnie nowe funkcje projektów;
  • Ulepszaj i optymalizuj istniejący kod;
  • Utrzymuj wysoki standard jakości kodu;
  • Współpraca z zespołem ds. kodu, GD, Art i QA;
  • Planowanie i szacowanie zadań ;
  • Twórz i ulepszaj narzędzia edytorskie oraz pakiety firmowe do dystrybucji między projektami.

Wymagania

  • Ponad 2 lata udokumentowanego doświadczenia w tworzeniu Unity;
  • Dobra znajomość C#, OOP, wzorców projektowania oprogramowania i zasad SOLID;
  • Doświadczenie w tworzeniu platform mobilnych;
  • < li>Znajomość popularnych frameworków Unity takich jak Zenject (koncepcja DI), UniRx, UniTask;
  • Średnio zaawansowany poziom języka angielskiego umożliwiający pisanie dokumentacji kodu;

Będzie będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie ze stosem technologii Unity, takim jak URP, UIElements, testy jednostkowe;
  • Doświadczenie w tworzeniu niestandardowego pakietu dla menedżera pakietów;
  • Znajomość pakietów Unity (system adresowalny) i podłączenie go do zewnętrznych magazynów w celu pobrania treści;
  • Pisanie shaderów.

Co otrzymasz w UGI Development Studio

  • Możliwość pracy przy światowej klasy projektach gier;
  • Konkurencyjne wynagrodzenia są regularnie weryfikowane w oparciu o rozwój zawodowy;
  • < li>Terminowe wsparcie ze strony lidera projektu przy wykonywaniu zadań i przeglądach;
  • Wsparcie w rozwoju i doskonaleniu umiejętności przez współpracowników;
  • Pełne zatrudnienie;
  • Praca zdalna< /li>
  • Pakiet socjalny:

24 dni płatnego urlopu;

10 płatnych zwolnień lekarskich (bez zwolnień lekarskich) – cenimy wypoczynek i rekreację ;

  • Przyjazna i inspirująca atmosfera w zespole
  • Umiejętność wpływu na projekty – jesteśmy dynamicznym i kreatywnym zespołem. Wszelkie rozsądne zmiany i ulepszenia projektu, a także wszelkie dyskusje z doświadczonymi kolegami są mile widziane i zostaną uwzględnione zgodnie z opiniami zespołu.

Dołącz do naszego zespołu ludzi o podobnych poglądach pasjonat wspólnego celu i miłości do gier jako Unity Developer Middle do pracy nad ekscytującym projektem. Zawsze witamy nowe talenty, dlatego czekamy na Twoje CV wraz z listą zrealizowanych projektów.

Kijów