Następna praca

Projektant interfejsu użytkownika/UX w Zeely, Inc.

Opublikowano ponad 30 dni temu

67 wyświetleń

Zeely, Inc.

Zeely, Inc.

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 r Projektant UI/UX zdalny Poszukujemy Projektanta UI/UX z ponad 4-letnim stażem doświadczenia, która chce dołączyć do naszego zespołu, aby wspólnie pracować nad rozwojem produktu, który zmieni zasady gry. Zeely to aplikacja mobilna, która pomaga małym firmom promować swoje produkty i usługi za pomocą kreacji generowanych przez sztuczną inteligencję i reklam online. Jesteśmy partnerami Google for Startups i Meta, pisali o nas TechCrunch i Forbes, a co najważniejsze, ma

26 lipca 2024 r

Projektant UI/UX

zdalny

Poszukujemy Projektanta UI/UX z ponad 4-letnim stażem doświadczenia, która chce dołączyć do naszego zespołu, aby wspólnie pracować nad rozwojem produktu, który zmieni zasady gry.

Zeely to aplikacja mobilna, która pomaga małym firmom promować swoje produkty i usługi za pomocą kreacji generowanych przez sztuczną inteligencję i reklam online. Jesteśmy partnerami Google for Startups i Meta, pisali o nas TechCrunch i Forbes, a co najważniejsze, mamy ponad 50 000 użytkowników w USA i nadal szybko rośniemy.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć:
- Ponad 4 lata doświadczenia na stanowisku Projektanta UI/UX
- Doświadczenia z aplikacjami mobilnymi na iOS i Android
— Doświadczenie z Figmą, Photoshopem, Adobe Creative Suite
— Możliwość inicjowania pomysłów, samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem
— Bogate portfolio, które może zaprezentować rozwiązania projektowe
— Zrozumienie zachowanie i psychologia użytkownika
- Poziom znajomości języka angielskiego jest na poziomie średniozaawansowanym i wyższym.

Czekają Cię następujące zadania i wyzwania:
- Praca nad projektem UI/UX aplikacji mobilnej oraz webową wersją produktu - ze szczególnym naciskiem na stworzeniu silnej części projektu związanej z interfejsem użytkownika < /b> i w ścisłej współpracy z Menedżerem produktu
- Udoskonalanie projektu istniejących funkcji i tworzenie projektów nowych
- Opracowywanie i utrzymywanie systemu projektowania zapewnić spójność produktów na różnych platformach.

Oferujemy :
— Możliwość pracy skoncentrowanej na zadaniach w celu uzyskania fajnego, zmieniającego zasady produktu
— Żadnych bzdur przepływ pracy przy najmniejszej liczbie rozmów/spotkań w fajnym zespole startupowym
- Praca w firmie, która na rynku amerykańskim rośnie o 30-40% z miesiąca na miesiąc
- Możliwość pracy całkowicie zdalnej.