Następna praca

Specjalista ds. skarbu w HR Energy

1 września

49 wyświetleń

HR Energy

HR Energy

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

O stanowisku Specjalista ds. skarbu Stanowisko: Specjalista ds. skarbu Lokalizacja: Kijów, Ukraina Format pracy: < /b> Pełny etat / Umowa o pracę Mamy duże możliwości kariery dla Specjalisty ds. Skarbu w ukraińskiej spółce Energii Odnawialnej z siedzibą w Kijowie. Nasz Partner jest właścicielem i operatorem dużego portfela projektów związanych z energią odnawialną na Ukrainie. Spółka koncentruje się na rozwoju i budowie dużych projektów fotowoltaicznych i wiatrowych, kładąc nacisk na zr
O stanowisku Specjalista ds. skarbu

Stanowisko: Specjalista ds. skarbu
Lokalizacja: Kijów, Ukraina
Format pracy: < /b> Pełny etat / Umowa o pracę

Mamy duże możliwości kariery dla Specjalisty ds. Skarbu w ukraińskiej spółce Energii Odnawialnej z siedzibą w Kijowie.

Nasz Partner jest właścicielem i operatorem dużego portfela projektów związanych z energią odnawialną na Ukrainie. Spółka koncentruje się na rozwoju i budowie dużych projektów fotowoltaicznych i wiatrowych, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i ograniczanie wpływu szkodliwych emisji na środowisko. Obecnie łączna moc Spółki w zakresie projektów fotowoltaicznych i wiatrowych będących własnością i eksploatowanych wynosi 631 MW i rozszerza swoją obecność na rynku ukraińskim.

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego, silnie zmotywowanego Skarbnika, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie działalnością finansową spółki, w tym codzienne pozycjonowanie środków pieniężnych, realizację transakcji walutowych, administrację platformami bankowości internetowej oraz koordynację współpracy z bankami i instytucje finansowe.

Główne obowiązki:
  • Zarządzanie codziennym pozycjonowaniem środków pieniężnych, upewnianie się, że wszystkie przepływy pieniężne są dokładnie prognozowane i utrzymywana płynność w celu zaspokojenia potrzeb operacyjnych
  • Realizuj transakcje walutowe i zarządzaj ekspozycją walutową firmy w celu minimalizacji ryzyka
  • Administruj platformami bankowości internetowej, w tym zakładaj nowych użytkowników, zarządzaj prawami dostępu i zapewniaj bezpieczeństwo systemu
  • Nadzór nad krótkoterminową działalnością pożyczkową i inwestycyjną, wybór odpowiednich instrumentów w celu optymalizacji przychodów i kosztów odsetkowych
  • Koordynacja z bankami i instytucjami finansowymi w celu ustanawiania i utrzymywania linii kredytowych, w tym negocjowanie warunków i przestrzeganie kowenantów
  • Wdrażaj i utrzymuj zasady i procedury skarbowe, aby zapewnić kontrolę wewnętrzną i zgodność z wymogami regulacyjnymi
  • Analizuj opłaty bankowe, rekomenduj strategie oszczędzania kosztów i negocjuj z bankami w celu obniżenia kosztów bankowych
  • Prowadzenie projektów skarbowych, takich jak wdrożenia nowych systemów zarządzania skarbem czy integracja operacji skarbowych po przejęciu
Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:
  • Licencjat/magister w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnej dziedzinie
  • Ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku skarbnika
  • Doświadczenie w banku będzie mocnym plusem
  • Znajomość MS Excel, mile widziany program księgowy (1C/BAS)
  • Angielski B1/B2 (średniozaawansowany/wyższy średniozaawansowany)
Cechy osobiste:
  • Zaangażowany w pracę zespołową z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi
  • Efektywne zarządzanie czasem
  • Analityczny i problemowy -umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zorientowanie na szczegóły z możliwością pracy w dynamicznym środowisku
Oferujemy:
    < li> Konkurencyjne wynagrodzenie i pełny pakiet oficjalnego zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kariery w innowacyjnej firmie zajmującej się energetyką odnawialną z międzynarodowymi inwestycjami
  • Współpraca w przyjaznej atmosferze z doświadczonymświetny profesjonalny zespół, który realizuje ambitne projekty energetyczne i pomaga krajowi stać się prawdziwie niezależnym energetycznie
  • Udział w szkoleniach korporacyjnych i kursach języka angielskiego
  • Dobry pakiet ubezpieczeń zdrowotnych dostępny po okresie próbnym okres (3 miesiące)
  • Praca w nowoczesnym i innowacyjnym biurze w Kijowie
To stanowisko to wyjątkowa szansa na karierę dla kandydatów, którzy chcą zostać ekspertami finansowymi w jednym z najbardziej dynamiczne branże energetyczne przyszłości.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego stanowiska, prześlij swoje CV na adres [email protected] z tytułem „Specjalista ds. skarbu”, a my przekażemy Ci więcej szczegółowe informacje o możliwości.

Kijów