Praktykant/Młodszy Programista .NET (CMS Kentico) w Bits Orchestra

5 września

22 wyświetlenia

Bits Orchestra

0 recenzji
Brak doświadczenia

Bits Orchestra poszukuje nowego pracownika-stażysty/młodszego programisty .NET/MVC, który dołączy do naszego zespołu doświadczonych programistów stron internetowych ze świetną platformą .NET, interfejsem użytkownika i Tło rozwoju CMS i osiągnięcia w tej dziedzinie.Proszę zauważ, że kandydaci będą brani pod uwagę dopiero po zaliczeniu zadania testowego.Wymagania:Tworzenie oprogramowania na platformie .NET i SQL Server 2012. Rozwój obejmuje wdrażanie ulepszeń/udoskonaleń systemu i rozwiązywanie us

Bits Orchestra poszukuje nowego pracownika-stażysty/młodszego programisty .NET/MVC, który dołączy do naszego zespołu doświadczonych programistów stron internetowych ze świetną platformą .NET, interfejsem użytkownika i Tło rozwoju CMS i osiągnięcia w tej dziedzinie.

Proszę zauważ, że kandydaci będą brani pod uwagę dopiero po zaliczeniu zadania testowego.

Wymagania:

  • Tworzenie oprogramowania na platformie .NET i SQL Server 2012. Rozwój obejmuje wdrażanie ulepszeń/udoskonaleń systemu i rozwiązywanie usterek systemu.
  • Pewna znajomość .NET Framework 4.8/.NET 5.0, MVC, ASP.NET, Entity Framework, C#, T-SQL, HTML i CSS
  • Znajomość Visual Studio 2019, Windows 10 Professional, Windows Server 2016, Microsoft SQL Server 2012, IIS 7/7.5
  • Znajomość JavaScript, Angular, REACT będzie korzystna
  • Co najmniej wyższy średniozaawansowany poziom znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadania:

Jako stażysta/młodszy programista będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i testowanie rozwiązań aplikacyjnych w środowisku obiektowym. O roli:

  • Pod ścisłym nadzorem rozwija, koduje, testuje i debuguje istniejącą funkcjonalność oraz ulepszenia aplikacji internetowych .NET .
  • Jest na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami, aby udoskonalać i unowocześniać funkcjonalność, wydajność i interfejs użytkownika istniejących aplikacji.
  • Dobrze rozumie aplikacje biznesowe.
  • Współpracuje z zespołem, aby zrozumieć i rozwiązać problemy z oprogramowaniem, rozwiązuje skargi klientów dotyczące oprogramowania i odpowiada na sugestie dotyczące modyfikacji lub ulepszeń oprogramowania.
  • Śledź cykl życia oprogramowania dla każdego zadania programistycznego zgodnie z metodologią Agile Scrum przeprowadzając burzę mózgów na temat podejścia technicznego, opracowując kod i testując jednostkowe zgodnie z harmonogramem programowania i procesami zespołowymi.

Oferujemy:

  • Praca z -możliwość pracy w domu
  • Praca na pełny etat
  • Elastyczny grafik pracy
  • Praca w zespole profesjonalistów, więc tego samego oczekujemy od Ciebie
  • < li>Indywidualna ścieżka kariery w inżynierii
  • Możliwość podwyżki po przepracowaniu 6–12 miesięcy
  • 18 dni płatnego urlopu
  • 15 dni zwolnień lekarskich
  • Kursy języka angielskiego 50/50
  • Wsparcie księgowe
  • 50% pokrycie dodatkowej edukacji (kursy/certyfikaty)

Prosimy o dołączenie referencji do swojej pracy w swoim CV.

Po wstępnej selekcji CV pojawi się zadanie testowe.

Więcej szczegółów na temat wakatu

[email protected] — chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i opowiem więcej o stanowisku!

Nie przegap swojej szansy, aby stać się częścią Bits Orchestra!