Następna praca

Tester gier na Androida, IOS (stażysta) w IgroLab YuA

15 października

17 wyświetleń

IgroLab YuA

IgroLab YuA

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Twoje przyszłe obowiązki:Testowanie gier mobilnych na platformach Android i iOS, znajdowanie błędów i wadOcena wydajności rozgrywki i raportowanie wykrytych błędówWeryfikacja zgodność gry z wymaganiami i standardami jakościTestowanie nowych aktualizacji i poprawek w celu zapewnienia stabilnego działania gryŚcisła współpraca z programistami w celu szybkiego naprawienia zidentyfikowanych problemów< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Wymagania:Miłość do gier mobilnych i chęć podnoszenia

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Testowanie gier mobilnych na platformach Android i iOS, znajdowanie błędów i wad
  • Ocena wydajności rozgrywki i raportowanie wykrytych błędów
  • Weryfikacja zgodność gry z wymaganiami i standardami jakości
  • Testowanie nowych aktualizacji i poprawek w celu zapewnienia stabilnego działania gry
  • Ścisła współpraca z programistami w celu szybkiego naprawienia zidentyfikowanych problemów
< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Wymagania:

  1. Miłość do gier mobilnych i chęć podnoszenia ich jakości
  2. Dbałość o szczegóły i umiejętność znajdowania najmniejszych błędów
  3. Podstawowa znajomość Androida i platformach iOS, a także zrozumienie działania aplikacji mobilnych
  4. Możliwość jasnego wyrażania myśli w raportach o błędach

Co oferujemy?

  • Harmonogram pracy pon.-pt. 9-19:00
  • Wygodne miejsce pracy w wygodnym biurze niedaleko stacji metra Olimpijska
  • Lojalna kadra zarządzająca
  • li>podejmujemy się bez doświadczenia
  • Budowanie zespołów i imprezy firmowe

Kijów