Menedżer sprzedaży telefonicznej w MAX-CALL, Krupnyy Ukrainskiy kontakt-centr

1 października

54 wyświetlenia

MAX-CALL, Krupnyy Ukrainskiy kontakt-centr

0 recenzji
Brak doświadczenia
Żytomierz
Pełny etat

Max-Call to wiodące call center w zakresie sprzedaży internetowejprodukty dla zdrowia i urody, poszukuje aktywnych i skoncentrowanych menedżerów sprzedaży.Przyjmujemy kandydatów z doświadczeniem lub bez, ale z silną chęcią pracy i rozwoju w dziedzinie sprzedaży.Co oferujemy:Elastyczne godziny: 5/2 w weekendy ruchome lub 2/2 w przypadku 8 godzin. Godziny pracy ustalane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej.Praca zdalna: Ciesz się wygodą swojego domowego biura.< b style="font-weight: 700">Konkur

Max-Call to wiodące call center w zakresie sprzedaży internetowejprodukty dla zdrowia i urody, poszukuje aktywnych i skoncentrowanych menedżerów sprzedaży.

Przyjmujemy kandydatów z doświadczeniem lub bez, ale z silną chęcią pracy i rozwoju w dziedzinie sprzedaży.

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny: 5/2 w weekendy ruchome lub 2/2 w przypadku 8 godzin. Godziny pracy ustalane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Praca zdalna: Ciesz się wygodą swojego domowego biura.
  • < b style="font-weight: 700">Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich wyników i wyników.
  • Darmowe szkolenie zawodowe od firmy: szkolenia i webinary.
  • Wsparcie na każdym kroku, aby osiągnąć wynik.
< p style="font -style: normal; Font-weight: 400">Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie połączeń do aktualnej bazy klientów: .
  • Praca ze skryptem sprzedaży produktów firmy.
  • Realizacja planów sprzedażowych i praca z systemem CRM system.
  • li>

Wymagania dla kandydatów:< /b>

  • Dostępność komputera stacjonarnego lub laptopa z systemem Windows 7-11, słuchawek z mikrofonem, stabilnego Internetu.
  • Komunikacyjny, odpowiedzialny, nastawiony na wynik.
  • Pewny użytkownik komputera PC i programów biurowych.
  • Ambicje rozwoju w obszarze sprzedaży. Doświadczenie w aktywnej sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Jak dołączyć:

Zainteresowany? Nie trać czasu i zostaw swoją opinię! Nasz menedżer HR skontaktuje się z Tobą w ciągu trzech dni.

Osoba kontaktowa:

Vita - 066 786 06 51

@VitaSibikovska

Żytomierz
Pełny etat