Następna praca

Specjalista wsparcia technicznego w Golden Staff

4 września

15 wyświetleń

Golden Staff

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

«ZŁOTA ŁASKA " to lider w dziedzinie usług doradczych, który nie przestaje się rozwijać nawet na rynku od 27 lat< br/>< b style="font-weight: 700">Kierunki naszej działalności:< a href="https://robota.ua/redirect?event_name=url_click&redir_token=eyJPcmlnaW5hbFVybCI6Imh0dHBzOi8vd3d3LnN0YWZmLnVhL3VrL3JlY3J1aXRpbmciLCJWYWNhbmN5SWQiOjEwMTg4MjM2f Q==" style="text-decoration: none" target="_blank">Rekrutacja< a href="https://robota.ua/redirect?event_name=url_click&redir_token=eyJPcmlnaW5hbFVybCI6Imh0d

 «ZŁOTA ŁASKA " to lider w dziedzinie usług doradczych, który nie przestaje się rozwijać nawet na rynku od 27 lat
< br/>< b style="font-weight: 700">Kierunki naszej działalności:

  • < a href="https://robota.ua/redirect?event_name=url_click&redir_token=eyJPcmlnaW5hbFVybCI6Imh0dHBzOi8vd3d3LnN0YWZmLnVhL3VrL3JlY3J1aXRpbmciLCJWYWNhbmN5SWQiOjEwMTg4MjM2f Q==" style="text-decoration: none" target="_blank">Rekrutacja
  • < a href="https://robota.ua/redirect?event_name=url_click&redir_token=eyJPcmlnaW5hbFVybCI6Imh0dHBzOi8vd3LnN0YWZmLnVhL3VrL3RyYWluaW5ncyIsIlZhY2FuY3lJZCI6MTAxODgyMzZ9" dekoracja: brak" target="_blank">Szkolenia T (szkolenia biznesowe)
  • brak " target= "_blank">Nauka języków obcych
  • Ocena personelu
  • Test2Staff to usługa obsługująca procesy rekrutacyjne iHR

Mamy przyjemność zaprosić specjalista techniczny do wsparcia zespołu (wsparcie techniczne)

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery w stabilnej firmie
  • Ciekawe, różnorodne zadania i projekty
  • Format pracy zdalnej, biuro w Kijowie, centrum, obok metra
  • Harmonogram pracy: pon-pt 9-18, sobota-niedziela-weekend
  • Przerwa na lunch i święta, które musimy :)
  • Wsparcie w zakresie adaptacji

Kluczowe obowiązki:

  • Administracja i wsparcie systemami, stronami, ERP
  • Zapewnienie stabilnego działania platform informatycznych
  • Administracja systemami przechowywania i przetwarzania danych Google Drive, OneDrive
  • < li>Rejestracja i konfiguracja corkandydatów.
  • Konfiguracja telefonii i zapewnienie jej sprawnego działania.
  • Poszukiwanie nowych systemów i rozwiązań informatycznych dla firmy
  • Administracja, rozwój i wsparcie nauczania zdalnego LMS platforma
  • Kontrola płatności za domeny, hosting, serwery, certyfikaty SSL

Podstawowe oczekiwania wobec kandydatów:

  • Umiejętność administracji i konfiguracji systemów informatycznych
  • Doświadczenie z platformami informacyjnymi, systemami CRM i systemami przechowywania danych
  • Umiejętność zapewnienia wsparcia technicznego i rozwiązywać żądania użytkowników
  • Umiejętność efektywnej pracy z wykonawcami i zespołami wewnętrznymi
  • Zarządzanie czasem, organizacja pracy, komunikacja

Czekam na Twoją opinię w celu omówienia szczegółów współpracy

Kijów