Następna praca

Inżynier wsparcia technicznego w Atmosfera

16 października

25 wyświetleń

Atmosfera

Atmosfera

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Atmosfera to lider rynku i integrator energii odnawialnej, który od 14 lat a row rozwija i jednoczy silnych graczy w jeden ekosystem. Największe przedstawicielstwa znajdują się w Odessie, Charkowie, Dnieprze, Krzywym Rogu, Lwowie i Chmielnickim. Nasz zespół to rodzina 130 profesjonalistów.Obecnie poszukujemy "Inżyniera elektrowni fotoelektrycznych"!Wymagane: < /p>wykształcenie techniczne (preferowane w zakresie elektrotechniki, energetyki, odnawialnych źródeł energii itp.)Angielski na poziomie k

Atmosfera to lider rynku i integrator energii odnawialnej, który od 14 lat a row rozwija i jednoczy silnych graczy w jeden ekosystem. Największe przedstawicielstwa znajdują się w Odessie, Charkowie, Dnieprze, Krzywym Rogu, Lwowie i Chmielnickim. Nasz zespół to rodzina 130 profesjonalistów.

Obecnie poszukujemy "Inżyniera elektrowni fotoelektrycznych"!

Wymagane: < /p>

  • wykształcenie techniczne (preferowane w zakresie elektrotechniki, energetyki, odnawialnych źródeł energii itp.)
  • Angielski na poziomie komunikacji e-mailowej
  • dobre umiejętności komunikacyjne (nie boi się komunikować przez telefon)
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji, proaktywność

Byłoby preferowane:

  • doświadczenie w dziedzinie energii odnawialnej

Główne obowiązki:

  • Doradztwo techniczne Partnerów w zakresie produktów firmy (falowniki , sterowniki ładowania, moduły fotowoltaiczne itp.)
  • Konfiguracja sprzętu
  • Dobór sprzętu, przygotowanie ofert handlowych (stacje autonomiczne, hybrydowe, sieciowe itp.)
  • Obsługa spraw serwisowych, komunikacja z obsługą techniczną producentów (językiem komunikacji jest angielski)
  • Wizyty w obiektach (ustawienia, serwis, przeglądy techniczne)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej (instrukcje , arkusz danych itp.)

Oferujemy:

  • Praca w mocnym i przyjaznym zespole, zawsze zadowolonym z fajnych pomysłów;
  • Ciekawy system motywowania i rozwoju;
  • Wsparcie w szkoleniach zawodowych ;
  • li>
  • Elastyczny harmonogram i hybrydowy format interakcji;
  • Swoboda działań i decyzji.

Kijów