Następna praca

Specjalista techniczny w Aydentiti Invest, TOV

1 października

46 wyświetleń

Aydentiti Invest, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

W związku z powiększaniem się personelu zapraszamy na stanowisko tspecjalisty technicznego sprzętu sieciowego i monitoringu wizyjnego grupy spółek Identity Invest — wyłączny partner medialny sieci handlowych: Centrum Handlowe „EpicentrK”, stacje benzynowe WOG i OKKO, Centrum Handlowe „Guliwer”, „Prospekt” i innych ukraińskich detalistów.Nasza strona internetowa: ii-ua.comOferujemy:stabilne wynagrodzenie + premiepłatne zwolnienia lekarskie i urloppełne zatrudnienieharmonogram pracy: pon.-pt.

W związku z powiększaniem się personelu zapraszamy na stanowisko tspecjalisty technicznego sprzętu sieciowego i monitoringu wizyjnego grupy spółek Identity Invest — wyłączny partner medialny sieci handlowych: Centrum Handlowe „EpicentrK”, stacje benzynowe WOG i OKKO, Centrum Handlowe „Guliwer”, „Prospekt” i innych ukraińskich detalistów.

Nasza strona internetowa: ii-ua.com

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie + premie
  • płatne zwolnienia lekarskie i urlop
  • pełne zatrudnienie
  • harmonogram pracy: pon.-pt. 10:00 - 19:00 + wyjazdy służbowe
  • praca w weekendy jest możliwe (płatne osobno)
  • wszystko co niezbędne do pracy, zapewniamy narzędzia i materiały
  • okres próbny — 2 miesiące
  • przeszkolenie we wszystkich zawiłościach pracy z nowe procesy
  • możliwość zwiększenia zarobków poprzez udział w innych projektach lub wdrażanie pomysłów, optymalizując i zwiększając efektywność naszych procesów
  • bezpłatna subskrypcja Sport Life po okresie próbnym

Zadania:

  • praca z elektronarzędziami (wiertarka, szlifierka, perforator itp.)
  • montaż kabla sieci
  • projektowanie sieci kablowych
  • montaż i podłączenie telewizji
  • przeprowadzanie przeglądów systemów na obiektach
  • wybór i szkolenie wykonawców< /li>
  • przegląd, wsparcie, kontrola pracy wykonawców
  • tworzenie instrukcji, zaleceń dotyczących wykonania robót
  • li>
  • tworzenie harmonogramów przeglądów obiektów i prac
  • regulacja i naprawa sprzętu

Nasze wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego (autobusu) od 2 lat
  • doświadczenie w montażu/demontażu systemów monitoringu wizyjnego i/lub telewizji kablowej
  • umiejętność konfiguracji różnego rodzaju sieci sprzęt
  • znajomość programów biurowych (arkusz Google, Excel, Word)
  • umiejętność obsługi Adobe Photoshop, Adobe Premiere< /li>
  • żadnych złych nawyków

Kogo widzimy na tym stanowisku:

Jesteś uczciwą i porządną osobą. Zmotywowany do zarabiania i realizowania się. Masz logiczne myślenie. Z entuzjazmem rób interesy — analizuj, zgłaszaj sugestie, aby poprawić wynik. Dąż do ciągłego podnoszenia swojej produktywności. Szanuj interesy firmy.

Jeśli to wszystko dotyczy Ciebie i chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres e-mail: [email protected]

Kijów