Następna praca

Rekruter techniczny w Aviation Production Company “SKYETON”

5 września

32 wyświetlenia

Aviation Production Company “SKYETON”

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

5 września 2024 r miltech Technical Recruiter Kijów Skyeton to międzynarodowa firma lotnicza specjalizująca się w rozwoju i produkcji bezzałogowych statków powietrznych systemy (UAS). Poszukujemy Rekrutera Technicznego, który wzmocni nasz zespół do długoterminowej współpracy. Format pracy jest hybrydowy: 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie. 2024. Pomożesz zbudować zespół, który opracowuje innowacje dla naszych dronów, takich jak Raybird-3, które wykonują misje o znaczeniu kr

5 września 2024 r miltech

Technical Recruiter

Kijów

Skyeton to międzynarodowa firma lotnicza specjalizująca się w rozwoju i produkcji bezzałogowych statków powietrznych systemy (UAS).

Poszukujemy Rekrutera Technicznego, który wzmocni nasz zespół do długoterminowej współpracy. Format pracy jest hybrydowy: 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie.

2024. Pomożesz zbudować zespół, który opracowuje innowacje dla naszych dronów, takich jak Raybird-3, które wykonują misje o znaczeniu krytycznym, w tym rozpoznanie, obserwację oraz operacje poszukiwawczo-ratownicze.

Główne zadania stawiane przed Tobą:
Będziesz zarządzać pełnym cyklem rekrutacji, skupiając się na stanowiskach technicznych średniego i wyższego szczebla. Do Twoich zadań będzie należeć wyszukiwanie rzadkich specjalistów cennych dla naszej branży, budowanie silnej sieci zawodowej oraz ułatwianie rozwoju wewnętrznych procesów rekrutacyjnych.

Oczekiwane umiejętności:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia jako rekruter techniczny.
—Doświadczenie w aktywnym wyszukiwaniu specjalistów technicznych na rynek miltech lub skutecznym zamykaniu wakatów dla specjalistów technicznych w branżach hardware i pokrewnych.
— Zrozumienie szczegółów technicznych różnych profili specjalistycznych w celu dokładniejszej komunikacji z menedżerami ds. rekrutacji.
- Doskonałe umiejętności sourcingowe i doświadczenie w angażowaniu pasywnych kandydatów.

Co oferujemy:

- Stabilność i pewność: Formalne zatrudnienie z płatnymi urlopami i zwolnieniami lekarskimi, rezerwacja służby wojskowej.
Ciekawe wyzwania: Zaangażuj się w innowacyjne rekrutacje dla międzynarodowej firmy rozwijającej zaawansowane technologie dla sfery militarnej i aktywnie rozwijającej się na rynku globalnym.
Rozwój zawodowy: Wspieramy Twój rozwój, rekompensując zewnętrzne kursy i konferencje, korporacyjne kursy języka angielskiego oraz możliwości szkoleń wewnętrznych.
Rozwój kariery: Możliwość udziału w wewnętrznych konkursach na nowe stanowiska, pracy nad różnymi projektami i poszerzania swoich umiejętności.
Dynamiczne środowisko pracy: Imprezy firmowe, budowanie zespołu, zniżki w SportLife, piłka nożna, tenis stołowy i boisko sportowe na terenie biura.
Komfortowe warunki pracy: Zapewniamy cały niezbędny sprzęt do pracy, komunikację mobilną (w razie potrzeby), transport firmowy do biura, prywatny parking z ochroną, zniżki na posiłki oraz wiatę biurową z generatory i Starlink.

Uwaga: Opinia jest przekazywana wyłącznie w przypadku pozytywnej decyzji o kontynuowaniu komunikacji. W przeciwnym razie Twoje dane zostaną zapisane w naszej bazie CV i skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednie stanowisko.

Dołącz do Skyeton i pomóż nam zbudować zespół rozwijający technologie ratujące życie i poprawiające bezpieczeństwo. Prześlij swoje CV i stań się częścią naszej misji!

Kijów