Następna praca

Kierownik techniczny w ENERGY ACT FOR UKRAINE

2 September

17 wyświetleń

ENERGY ACT FOR UKRAINE

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Opis organizacji: BO Fundacja „Akcja Energetyczna dla Ukrainy” jest organizacją zajmującą się montażem instalacji fotowoltaicznych w szkołach i szpitalach w ramach programów „100 Solarnych Szkół” i „50 Solarnych Szpitali” inicjatywy. Celem funduszu jest promowanie niezależności energetycznej obiektów infrastruktury krytycznej i społecznej.Miejsce pracy: miasto Kijów (z możliwością wycieczek po regionie)Miejsce pracy: miasto Kijów (z możliwością wycieczek po regionie)Opis wakatu:BO Fundacja

Opis organizacji: BO Fundacja „Akcja Energetyczna dla Ukrainy” jest organizacją zajmującą się montażem instalacji fotowoltaicznych w szkołach i szpitalach w ramach programów „100 Solarnych Szkół” i „50 Solarnych Szpitali” inicjatywy. Celem funduszu jest promowanie niezależności energetycznej obiektów infrastruktury krytycznej i społecznej.

Miejsce pracy: miasto Kijów (z możliwością wycieczek po regionie)

Opis wakatu:BO Fundacja „Akcja Energetyczna dla Ukrainy” poszukuje specjalisty technicznego, inżyniera elektryka do wsparcia technicznego przy realizacji projektów budowy hybrydowych elektrowni słonecznych i dalszego rozwoju działu technicznego Funduszu.

Zadania i odpowiedzialności:

  • Wykonywanie analizy technicznej obiektów pod kątem możliwości budowy stacji fotowoltaicznych wraz z systemami konserwacyjnymi. Przedstawienie opinii technicznej.
  • i zalecenia dotyczące konfiguracji urządzeń dla projektu;
  • Dobór urządzeń do budowy stacji fotowoltaicznych;
  • Wykonanie kontroli technicznej i nadzór nad procesem budowy obiektów;
  • Utrzymywanie komunikacji z organizacjami zamawiającymi i specjalistami technicznymi obiektów, darczyńcami, zakładami produkcyjnymi i dostawcami produktów oraz innymi partnerami w kwestiach technicznych projektów; /li>
  • Wspieranie kierowników projektów w sporządzanie materiałów raportowych po zakończeniu etapów projektu.

Jakie umiejętności będą pomocne?

    < li>Wyższe wykształcenie techniczne;
  • Dobry poziom języka angielskiego w czytaniu i mówieniu (nie niższy niż B1).
  • Chęć wyjazdów w rejony, w tym na linię frontu (nie bliżej niż 80 km od frontu).
  • < li>Znajomość Excela.
  • Posiadanie prawa jazdy i doświadczenia w prowadzeniu samochodu.

Będzie dodatkowym atutem:< /p>

  • Doświadczenie w branży energetycznej, elektroenergetycznej.
  • Doświadczenie jako inżynier-projektant.
  • Doświadczenie jako kierownik projektu.
  • Programy własne : AutoCad, PVSyst, Sketch Up, MS Project.
  • Doświadczenie w projektowaniu/budowie instalacji fotowoltaicznych (hybrydowych) będzie bardzo istotnym atutem.

< strong> Kompetencje miękkie:

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • < li>Samoorganizacja.
  • Skład i dbałość o szczegóły.
  • Inicjatywa i odpowiedzialność.

Co co oferujemy?

Emocjonalnie - zastosowane:

  • Masz gwarancję zobaczenia rezultatu swojej pracy - są to budowane elektrownie słoneczne dla szkół i szpitali w Ukrainie, które są obecnie chronione przed blackoutami. Co za przyjemność widzieć, że razem tworzymy coś nowego!
  • Wspaniały, młody zespół. Jesteśmy otwarci, bezpośredni, możemy chwalić i krytykować, ale zawsze pomagamy sobie nawzajem.
  • Możesz się rozwijać razem z nami.Dążymy do tego, aby każdy z nas był niezależny i miał przestrzeń do rozwoju. Mamy wielkie plany, duże cele i można je osiągnąć tylko mając odwagę spróbować czegoś nowego i nieznanego. W przyszłości projekty będą rozwijać się wyłącznie pod względem technicznym, nie ograniczając się do elektrowni słonecznych.

Teraz sprawa jest poważniejsza:

    < li>Oficjalne zatrudnienie w Fundacji (możliwość częściowego etatu)
  • Godziwe wynagrodzenie.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.
  • Świetny dostęp do ekspertów z całej Polski świat - Europa, USA, Australia - podnoszenie poziomu wiedzy praktycznej i teoretycznej.

Jeśli czujesz, że to właśnie ta oferta pracy jest tym, czego szukasz - wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected]!

Nie możemy się doczekać, aż dołączysz do naszego zespołu!

Kijów