Następna praca

Projektant gier slotowych lidera zespołu w Murka Games

7 September

26 wyświetleń

Murka Games

Murka Games

0 recenzji
Brak doświadczenia

7 września 2024 r GameDev Kierownik zespołu Projektant gier na automatach за кордоном, віддалено Omówienie roli Jako projektant gier na automatach dla Murki , zapewnisz fachowe doradztwo w procesie produkcji naszej gry. Twoja wiedza pomoże kształtować rozwój slotów, przyczyniając się do wydajnego przepływu pracy i realizacji projektów. Wymagania Stopień licencjata lub równoważne doświadczenie. Ponad 5 lat doświadczenia w projektowaniu gier i dobrej znajomości automatów (najlepiej k

7 września 2024 r GameDev

Kierownik zespołu Projektant gier na automatach

за кордоном, віддалено

Omówienie roli

Jako projektant gier na automatach dla Murki , zapewnisz fachowe doradztwo w procesie produkcji naszej gry. Twoja wiedza pomoże kształtować rozwój slotów, przyczyniając się do wydajnego przepływu pracy i realizacji projektów.

Wymagania

  • Stopień licencjata lub równoważne doświadczenie.
  • Ponad 5 lat doświadczenia w projektowaniu gier i dobrej znajomości automatów (najlepiej kasyna społecznościowego).
  • Sprawdzona umiejętność tworzenia koncepcji gier i modeli matematycznych.
  • Wiedza na temat różnych automatów, stylów i mechaniki gier w kasynach społecznościowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Wykazuje przywództwo i proaktywność.
  • Konsekwentnie i pewnie stawia czoła wyzwaniom dzięki energii i zapałowi. Motywowani wynikami, pilnością i osobistym zaangażowaniem.

Obowiązki

  • Skonsultuj się i wnieś własne doświadczenie i kreatywność, aby pomóc w kształtowaniu wizji, która przyczynia się do tworzenia nowych, ekscytujących gier.
  • Doradztwo w sprawie strategii dostarczania automatów do gry w naszej aplikacji mobilnej w kasynie społecznościowym.
  • Zapewnij wgląd w wymagania rynkowe, trendy, możliwości i otoczenie konkurencyjne, aby pomóc w rozwoju portfolio automatów MURKA Games.
  • Doradztwo w zakresie tworzenia i przeglądu oryginalnych mechanik, nowych motywów i koncepcji gier.
  • Pomoc w tworzeniu lub przeglądaniu pasków rolek i arkuszy kombinowanych.
  • Współpracuj z zespołem badawczo-rozwojowym, aby zapewnić spostrzeżenia, które pomogą zapewnić terminowość i realizację gier na automatach, oraz z zespołem Analytics, aby zalecić modyfikacje w Twoich projektach i konfiguracjach, które mogłyby poprawić wskaźniki KPI.