Nauczyciel w szkole programowania (Scratch, projektowanie gier, strony internetowe) w Logika School

6 September

38 wyświetleń

Logika School

0 recenzji
Brak doświadczenia
Brovary
Część etatu

GDZIE SZUKAMY KANDYDATÓW: Browary< /ul>Wkola Logika aktywnie się rozwija i w związku z poszerzaniem kadry specjalistów trwają poszukiwania nauczycieli w naszej szkole! Nasza szkoła oferuje następujące kursy: Umiejętność obsługi komputera, Scratch, projektowanie gier, Python, Front-end i projektowanie graficzne.O SZKOLE:Wdrażamy najnowsze technologie informatyczne w edukację dzieci w wieku szkolnym. Na naszych lekcjach dzieci nie tylko uczą się podstaw programowania, rozwijają logiczne i krytyczn
  • GDZIE SZUKAMY KANDYDATÓW: Browary
  • < /ul>
    • Wkola Logika aktywnie się rozwija i w związku z poszerzaniem kadry specjalistów trwają poszukiwania nauczycieli w naszej szkole! Nasza szkoła oferuje następujące kursy: Umiejętność obsługi komputera, Scratch, projektowanie gier, Python, Front-end i projektowanie graficzne.
    • O SZKOLE:

    Wdrażamy najnowsze technologie informatyczne w edukację dzieci w wieku szkolnym. Na naszych lekcjach dzieci nie tylko uczą się podstaw programowania, rozwijają logiczne i krytyczne myślenie oraz umiejętność myślenia i analizowania informacji, wykazują się kreatywnością i zdolnościami twórczymi w pracy projektowej.

    Oferujemy:

      Zadania:

      • Prowadzenie zajęć offline w lokalizacji w jednym z miast, w których szkoła jest zlokalizowana z wykorzystaniem gotowych materiałów metodycznych i praktycznych szkoły Logika;
      • Tworzenie i utrzymywanie przyjaznej atmosfery pracy na zajęciach;
      • Monitorowanie wyników uczniów;
      • Wypełniaj na czas formularze i raporty administracyjne;
      • Prowadź lekcje otwarte dla rodziców i przekazuj informacje zwrotne na temat nauki dzieci;

      Kogo potrzebujemy?:

      • Potrzebujemy energicznychi zmotywowanychnauczycieli, którzy dobrze się dogadują z komputerem na „ty” i mają aktywne podejście do swojej pracy.
      • Wysoko rozwinięty komunikatywnośćumiejętności, doświadczenie w wystąpieniach publicznych
      • Miłość dla dzieci i chęćuczenia i uczenia się z nimi!
      • Znajomość różnych języków programowania Python, Scratch, Lua, HTML, CSS, JavaScript i ogromna chęć uczenia się nowych rzeczy). li>
      • Dużym atutem będzie wykształcenie wyższe z zakresu IT, pedagogika/psychologia.
      • Preferowani kandydaci z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

      IfNie masz jeszcze doświadczenia, ale masz talent i chęci, szkoła oferuje szkolenia i wsparcie.

      Jeśli to TY chcesz sam zmienić edukację na lepszą - czekamy na Ciebie w Logice!

      Nie przegap okazji - zostaw opinię jako tak szybko, jak to możliwe, lub zadzwoń/napisz:

      Viber: +380990314611— Andrii

      Telegram: https://t.me/DAndy19976

      (@DAndy19976)

Brovary
Część etatu