Następna praca

Targetolog w Zeus Target Agency

1 października

42 wyświetlenia

Zeus Target Agency

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy doświadczonego Targetologa, który dołączy do zespołu ZEUS TARGET AGENCY!  Średnie wynagrodzenie 800 - 1100 $Jeśli chcesz pracować przy dużych i ciekawych projektach międzynarodowych, czekamy na Twoją aplikację! (Praca za % czeku) Wymagania:• Zaawansowane umiejętności konfigurowania reklam w reklamach na Facebooku i Google Ads• Doświadczenie w pracy z celami konwersji • Możliwość analizy reklam w Google Analytics • Kreatywność i umiejętność czytania i pisania • Maksymalne zaangażowani

 Poszukujemy doświadczonego Targetologa, który dołączy do zespołu ZEUS TARGET AGENCY!

 Średnie wynagrodzenie 800 - 1100 $

Jeśli chcesz pracować przy dużych i ciekawych projektach międzynarodowych, czekamy na Twoją aplikację! (Praca za % czeku)

 Wymagania:

• Zaawansowane umiejętności konfigurowania reklam w reklamach na Facebooku i Google Ads

• Doświadczenie w pracy z celami konwersji

• Możliwość analizy reklam w Google Analytics

• Kreatywność i umiejętność czytania i pisania

• Maksymalne zaangażowanie w projekty

• Pełne zatrudnienie

p>

Obowiązki:

• Audyt konta klienta, analiza niszy i konkurencji

• Opracowanie strategii komunikacji / lejka sprzedażowego< /p>

• Przygotowanie T/Z dla programistów i projektantów

• Uruchomienie i dostosowanie kampanii reklamowych w FB Ads

• Codzienny monitoring kluczowych wskaźników FB Ads< /p>

• Raportowanie do klienta raz w miesiącu

• Spotkania podsumowujące w Zoomie trzy razy w tygodniu

 Oferujemy :

• Młody zespół napędowy

• Nieśmiały, do którego zawsze można się zwrócić

• Zagraniczne projekty, które są naprawdę ekscytujące

• Swoboda działania w projektach — możesz proponować dowolne strategie i hipotezy

• Możliwość rozwoju kariery aż do lidera zespołu

• Brak przywiązania do biura

< p>

Jeśli chcesz się rozwijać i pracować przy ciekawych projektach, aplikuj: https://forms.gle/qBYhZRWXL9NBurb77

Kijów