Inżynier systemowy, rozwiązania chmurowe Microsoft w Innoware

16 października

25 wyświetleń

Innoware

Innoware

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

- wiodąca firma konsultingowa IT, Microsoft Solutions Partner, specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych technologii zarządzania przedsiębiorstwem - rozwiązań ERP, CRM i rozwiązań chmurowych Microsoft.Dostarczamy wysokiej jakości usług od 23 lat i w tym czasie nasz zespół zrealizował ponad 500 projektów na Ukrainie i w ponad 16 krajach świata, w szczególności dla Ciklum, Deloitte, Datagroup, OKKO, KERNEL, Metinvest, Nova Poshta, Amerykańskiej Izby Handlowej na Ukrainie (ACC), SOS Wioski Dziec

- wiodąca firma konsultingowa IT, Microsoft Solutions Partner, specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych technologii zarządzania przedsiębiorstwem - rozwiązań ERP, CRM i rozwiązań chmurowych Microsoft.

Dostarczamy wysokiej jakości usług od 23 lat i w tym czasie nasz zespół zrealizował ponad 500 projektów na Ukrainie i w ponad 16 krajach świata, w szczególności dla Ciklum, Deloitte, Datagroup, OKKO, KERNEL, Metinvest, Nova Poshta, Amerykańskiej Izby Handlowej na Ukrainie (ACC), SOS Wioski Dziecięce i wielu innych wspaniałych klientów.

Popyt na rozwiązania Microsoft i usługi Innoware stale rośnie, szczególnie na Ukrainie ze względu na konieczność porzucenia przez firmy 1C i innych rosyjskich systemów . Dlatego rozwijamy się i zapraszamy specjalistę na stanowisko Inżyniera SystemowegoMicrosoftCloud strong>Rozwiązania do udziału w projektach zewnętrznych i wsparcia wewnętrznej infrastruktury IT.

Zarówno projekty zewnętrzne, jak i wewnętrzne zapewnią Ci warunki do pogłębianie wiedzy na temat usług chmurowych Microsoft i rozwój zawodowy.

Szukamy Ciebie, jeśli interesuje Cię własny rozwój, a na pewno Ci w tym pomożemy!

strong>

Kluczstos:

  • Usługi w chmurze: Microsoft AzureMicrosoft 365.
  • Produkty serwerowe: Windows Server, SQL Server itp.
  • Automatyzacja: programowanie w PowerShell.

Kluczowe zadania

< p>Zadania zewnętrzne/klienckie:

  • Udział w projektach wdrożeń, debugowania, upgrade'ów chmury Microsoft usługi i oprogramowanie serwerowe - opracowywać i wdrażać rozwiązania zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów i funkcjonalnością rozwiązań Microsoft. Głównym obszarem geograficznym klientów jest Ukraina i UE.
  • Bierz udział w spotkaniach z klientami, przedstawiaj i omawiaj opcje rozwiązań.
  • Wykonuj konserwację i wsparcie infrastruktury klienta.
  • Weź udział w pisaniu dokumentacji projektowej i zadań technicznych.

Wsparcie wewnętrzne (w różnych okresach zajmuje od 30 do 50% czasu):

  • Utrzymuj wewnętrzną infrastrukturę IT.
  • Wdrażaj rozwiązania technicznerozwiązania oparte na najlepszych praktykach w zakresie bezpieczeństwa.
  • Przeprowadź wdrażanie i zwalnianie współpracowników IT, w tym szkolenia ze sprzętu biurowego.

Szkolenia i certyfikacja: u nas poznasz nowe wersje usług chmurowych Microsoft i przejdziesz odpowiednią międzynarodową certyfikację.

Kwalifikacja:

  • Z 2-letniego doświadczenia na stanowisku inżynierskim – inżynier systemów, inżynier danych, administrator systemów itp.
  • Doświadczenie z infrastrukturą naziemną i hybrydową Microsoft: Windows Server, Active Directory DS , Exchange Server, IIS, RDS, GPO, SQL Server.
  • Doświadczenie w administrowaniu Microsoft 365 i Microsoft Azure (SharePoint Online, Exchange Online, Teams, Microsoft Defender, Intune, usługi Azure VM, Azure VPN, Azure AD Connect itp.).
  • Umiejętność programowania PowerShell.
  • Zrozumienie podstawowych technologii sieci informatycznych: DNS, DHCP, VPN, stos IP.
  • Doświadczenie w IT bezpieczeństwo infrastruktury.
  • Doświadczenie w automatyzacji zadań administracyjnych.
  • Umiejętność przetwarzania i zamykania zgłoszeń technicznych od użytkowników.
  • Doświadczenie w pisaniu dokumentacji technicznej.
  • Angielski: średniozaawansowany / B1 lub wyższy, w tym potoczny; biegła znajomość języka ukraińskiego.
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub informatyczne).

Będzie zaletą, ale nie wymogiem obowiązkowym:

  • Doświadczenie lub zrozumienie podstaw Power Automate i Azure Automation.
  • Umiejętność programowania w Pythonie i/lub JS.
  • Dostępne certyfikaty Microsoft.
  • li>

Umiejętności miękkieUmiejętności: odpowiedzialność, systematyczność, inicjatywa, chęć rozwoju zawodowego. p>

Z naszej strony oferujemy Państwu:

  • Warunki rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Zdobycie certyfikacji Microsoft na koszt firmy.
  • Różne zadania, także niestandardowe i nowe nawet dla nas.
  • Praca z rozwiązaniami wiodącego międzynarodowego dostawcy - Microsoft.
  • Udział w projekcie certyfikacji ISO 27001 wraz z Menedżerem Bezpieczeństwa Informacji i pozostałymi członkami zespołu.
  • Nasze wartości i kultura korporacyjna: zarówno jako firma, jak i pracodawca, Innoware oznacza otwarte, uczciwe relacje, wzajemne zaufanie, dotrzymywanie umów. Będziesz pracować z profesjonalnymi kolegami, którzy są zainteresowani wspólnym, udanym wynikiem pracy. A także wspieramy się zarówno w rozwoju i pracy, jak i w sytuacjach życiowych.
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.
  • Regularny grafik pracy, wspieramy work-life work!
  • li>
  • Umowa na czas nieokreślony na pełen etat.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie pieniężne, jego wysokość uzależniona od wyników pracy.

Forma pracy – hybrydowa: 1 dzień w biurze / 4 dni zdalnie (biuro mieści się pod adresem: Kijów, BC „Kubik”, ul. Sholudenka 3).

Jeśli chcesz rozwijać się w technologiach chmurowych, w odpowiedzi na to ogłoszenie prześlij nam swoje szczegółowe CV w języku ukraińskim lub angielskim. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli informacje w CV będą spełniać wymagania dotyczące kwalifikacjilifikacja

Dołącz do nas, rozwijaj swoje umiejętności i realizuj projekty z doświadczonym zespołem Innoware!

Kijów