Inżynier ds. definicji produktu systemowego (umowa na czas określony, pół etatu) w Renesas

16 października

22 wyświetlenia

Renesas

Renesas

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Część etatu

Renesas to globalna firma produkująca półprzewodniki, dostarczająca rozwiązania sprzętowe i programowe do szeregu zastosowań w zakresie cięcia -nowoczesne technologie, w tym samochody autonomiczne, roboty, zautomatyzowany sprzęt fabryczny i aplikacje inteligentnego domu. Jesteśmy kluczowym dostawcą wiodących na świecie producentów elektroniki, na której polegasz każdego dnia; być może nie widzisz naszych produktów, ale są wszędzie wokół Ciebie.Renesas zatrudnia około 21 000 osób w ponad 30 kraja

Renesas to globalna firma produkująca półprzewodniki, dostarczająca rozwiązania sprzętowe i programowe do szeregu zastosowań w zakresie cięcia -nowoczesne technologie, w tym samochody autonomiczne, roboty, zautomatyzowany sprzęt fabryczny i aplikacje inteligentnego domu. Jesteśmy kluczowym dostawcą wiodących na świecie producentów elektroniki, na której polegasz każdego dnia; być może nie widzisz naszych produktów, ale są wszędzie wokół Ciebie.

Renesas zatrudnia około 21 000 osób w ponad 30 krajach na całym świecie. Jako zespół globalny nasi pracownicy aktywnie ucieleśniają kulturę Renesas, nasze zasady przewodnie oparte na pięciu kluczowych elementach: przejrzystość, zwinność, globalność, innowacyjność i przedsiębiorczość. W Renesas chcemy budować zrównoważoną przyszłość, w której technologia ułatwia nam życie. Dołącz do nas i buduj swoją przyszłość, będąc częścią przyszłości w elektronice i na świecie.

W ramach naszego ciągłego rozwoju poszukujemy Inżynier systemowy w zespole ds. definicji produktu:

Zadania:

  • Identyfikacja wymagań technicznych i handlowych dla nowych produktów firmy;
  • Współpraca z działem marketingu Zespół mający na celu identyfikację celów dla nowego produktu, który będzie odpowiadał wymaganiom rynku;
  • Opisz sekcje specyfikacji produktu;
  • Rozwiń i utrzymuj głębokie zrozumienie zastosowań konsumenckich i przemysłowych;
  • Ściśle współpracuj z różnymi zespołami inżynieryjnymi podczas całego procesu opracowywania produktu.

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Licencjat w dziedzinie elektroniki lub innych pokrewnych dyscyplinach;
  • Dobra znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej;
  • Zrozumienie parametrów komponentów analogowych i cyfrowych;
  • Umiejętność pisania technicznego;
  • Wyższy średniozaawansowany poziom języka angielskiego lub wyższy.
  • li>

Będzie plusem:

  • Doświadczenie w obsłudze sprzętu laboratoryjnego (oscyloskopy, multimetry, generatory sygnałowe itp.);
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentów technicznych/kart katalogowych;
  • Opracowane samodzielnie projekty w elektronice.

Oferujemy:

  • Przyjazny i wysoce profesjonalny zespół;
  • 14 dni kalendarzowych płatnego urlopu;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Profesjonalny i osobisty wzrostu.
  • Fiumowa na czas określony 6 miesięcy (z możliwością późniejszego przedłużenia).

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Lwów
Część etatu