Następna praca

Administrator systemu (wsparcie techniczne) w ATB-market

8 października

21 wyświetlenie

ATB-market

ATB-market

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Witamy w dołącz do naszego zespołu administratorów systemu (pomoc techniczna).Główne obowiązki:instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i aplikacje;naprawa bloków komputerów osobistych;pomoc techniczna dla użytkowników; wsparcie techniczne WMS, TMS.Wymagania:doświadczenie zawodowe od sześć miesięcy ;znajomość części sprzętowej komputerów osobistych, systemów operacyjnych z rodziny MS Windows, oprogramowania towarzyszącego znajomość sprzętu serwerowego IBM, mile widziany sprzęt sieciowy 3C

Witamy w dołącz do naszego zespołu administratorów systemu (pomoc techniczna).

Główne obowiązki:

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i aplikacje;
  • naprawa bloków komputerów osobistych;
  • pomoc techniczna dla użytkowników;
  • wsparcie techniczne WMS, TMS.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe od sześć miesięcy ;
  • znajomość części sprzętowej komputerów osobistych, systemów operacyjnych z rodziny MS Windows, oprogramowania towarzyszącego
  • znajomość sprzętu serwerowego IBM, mile widziany sprzęt sieciowy 3Com
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu VoIP i Wi-Fi.

Firma oferuje:

  • miejsce pracy: miasto Wasiszczewo, ul. Promyslowa, 12;
  • Harmonogram pracy: harmonogram zmienny od 8:00 do 8:00 (dzień po 3), od 8:00 do 20:00 i od 20:00 do 8 -00 (2 do 2); od 8-00 do 20-00 i od 20-00 do 8-00 (3 do 3);
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub w kadrze (możliwa rezerwacja);
  • roczny urlop 24 dni kalendarzowych;
  • terminowe wynagrodzenie;

Transport pracowników w różnych kierunkach: Charków, Czuguew, Czkałowskie, Koroboczkino, Malynyvka, Rohan, Dokuchaevske, Bezlyudivka, Nowopokrovka, Yaruga, Wasiszczewo, Łyzogubiwka, Ternova , Wprowadzenie.

Osoba kontaktowa: Kateryna, tel.0984567857 (t .me/KaterynaB_HR)

Charków