Następna praca

Administrator systemu / Administrator CRM w PROFPEREKLAD

Opublikowano ponad 30 dni temu

35 wyświetleń

PROFPEREKLAD

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

"Profpereklad" to firma będąca liderem w dziedzinie tłumaczeń na Ukrainie. Od ponad 15 lat świadczymy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne dla firm ukraińskich i międzynarodowych.Niezmiennie pracujemy bez względu na wszystko!Jesteśmy dumni, że współpracujemy z takimi firmami jak: General Electric Ukraine, PwC, Sanofi Ukraine, GlaxoSmithKline, PrivatBank, Novy Kanal, Boeing, LetyShops, Ajax,Rada Europy, NATO, Czerwony Krzyż, Bank Światowyi wiele innych.Teraz szukamy osoby na stanowisko systemu i

"Profpereklad" to firma będąca liderem w dziedzinie tłumaczeń na Ukrainie. Od ponad 15 lat świadczymy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne dla firm ukraińskich i międzynarodowych.

Niezmiennie pracujemy bez względu na wszystko!

Jesteśmy dumni, że współpracujemy z takimi firmami jak: General Electric Ukraine, PwC, Sanofi Ukraine, GlaxoSmithKline, PrivatBank, Novy Kanal, Boeing, LetyShops, Ajax,Rada Europy, NATO, Czerwony Krzyż, Bank Światowyi wiele innych.

Teraz szukamy osoby na stanowisko systemu i osoby odpowiedzialnej dbającej o szczegóły na stanowisko administratora systemu

Oferujemy:

  • praca z przejrzystą i przemyślaną architekturą informatyczną firmy z nowoczesnym sprzętem i większością usług w chmurze;
  • jakościowe szkolenia w zakresie specyfika pracy i ciągły rozwój zawodowy;
  • praca w najbardziej znanych i najfajniejszych firmach na Ukrainie i na świecie;
  • oficjalne zatrudnienie ze wszystkimi gwarancjami socjalnymi (płatne zwolnienie lekarskie, urlop) ;
  • praca w biurze hybrydowym (9.00-18.00), istnieje możliwość pracy zdalnej;
  • terminowa wypłata wynagrodzeń;
  • prawdziwy zespół lubianych pracowników myślących kolegów, którzy zawsze będą Cię wspierać.

Obowiązki naszego przyszłego specjalisty:

  • instalacja, konfiguracja i konserwacja systemów operacyjnych;
  • administracja systemami sieciowymi i zapewnienie ich bezpieczeństwa;
  • monitorowanie systemu, rozwiązywanie problemów, bezpieczeństwo cybernetyczne;
  • konfiguracja systemów tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych;
  • instalowanie i aktualizacja oprogramowania na serwerach;
  • Układ HTML szablonów biuletynów e-mailowych dla różnych programów klienckich i dostawców poczty; kontrola jakości szablonów po lub w trakcie wysyłania; edycja/zmiana szablonów zgodnie z edycjami i nowymi wymaganiami;
  • monitorowanie i administracja firmowym systemem CRM-ERP oraz rozwiązywanie problemów; analiza pracy, tworzenie zgłoszeń/zadań technicznych dla programistów; dokumentacja i raportowanie; dostosowywanie procesów i systemów biznesowych pod kątem zgodności i wydajności pracy;
  • wsparcie techniczne użytkowników (rozwiązywanie problemów i doradzanie pracownikom w zakresie działania typowego oprogramowania, usług; wykonywanie napraw blokowych komputerów PC; instalacja systemu operacyjnego i typowego oprogramowania; prewencyjne czyszczenie sprzętu; tworzenie aplikacji dla zakup elementów infrastruktury informatycznej);
  • li>
  • artzapewnianie przyjaznych dla użytkownika często zadawanych pytań (FAQ), studiów przypadków;
  • serwis, monitorowanie i konserwacja wydajności lokalnego sprzętu;
  • konserwacja sprzętu biurowego i instalacja oprogramowania użytkowego;
  • < p>Nasz kandydat musi:

    • posiadać odpowiednie doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata (administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi (Windows Server itp.) macOS;
    • posiada podstawową wiedzę na temat języka HTML
    • zna główne protokoły sieciowe (TCP/IP, DNS, DHCP).

    • może współpracować z serwerami internetowymi i bazami danych (na przykład MySQL, Microsoft SQL Server).

    • rozumie zasady pracy z systemami monitorowania i tworzenia kopii zapasowych

    • rozumie zasady bezpieczeństwa IT
    • rozumie zasady pracy Service Desk;
    • jest zorientowany na wyniki i potrafi samodzielnie podejmować decyzje;
    • odpowiedzialny, zorganizowany, proaktywny, gracz zespołowy
    • zna sprzęt komputerowy/laptop i urządzenia peryferyjne;

    • doświadczenie w tworzeniu szablonów biuletynów e-mailowych w formacie HTML + CSS będzie dodatkowym atutem;

    • dodatkowe wykształcenie i obecność dodatkowych certyfikatów będzie zaletą .
    • < /ul>

      Jeśli posiadasz cechy opisane powyżej i szukasz pracy w fajnej firmie, prześlij swoje CV!

Kijów