Następna praca

Administrator systemu w Fernir

16 października

25 wyświetleń

Fernir

Fernir

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Ważne! Na końcu pojawi się instrukcja jak wypełnić formularz. Bez formularza nie zobaczymy Twojej opinii.Szukamy wykwalifikowanego administratora IT do wsparcia i zarządzania naszymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi. Jeśli dobrze znasz Linuksa, Dockera i Kubernetesa, ta praca jest dla Ciebie!Twoje obowiązki:Administracja i obsługa serwerów opartych na systemie Linux.Wdrażanie rozwiązań kontenerowych i zarządzanie nimi. < /li>Konfigurowanie klastrów Kubernetes i zarządzanie nimi na potrzeby orki

Ważne! Na końcu pojawi się instrukcja jak wypełnić formularz. Bez formularza nie zobaczymy Twojej opinii.

Szukamy wykwalifikowanego administratora IT do wsparcia i zarządzania naszymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi. Jeśli dobrze znasz Linuksa, Dockera i Kubernetesa, ta praca jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Administracja i obsługa serwerów opartych na systemie Linux.

  • Wdrażanie rozwiązań kontenerowych i zarządzanie nimi.

    < /li>
  • Konfigurowanie klastrów Kubernetes i zarządzanie nimi na potrzeby orkiestracji kontenerów.

  • < p>Automatyzacja procesów administrowania infrastrukturą i wsparcia.

  • Współpraca z zespołem programistów w celu zapewnienia ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD).

Twój profil:

  • Doświadczenie w pracy z systemami Linux.

  • Głęboka znajomość Dockera i praktyczne doświadczenie we wdrażaniu aplikacji kontenerowych.

  • Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu Kubernetes.

  • Podstawowe umiejętności z zakresu automatyzacji.

  • Możliwość szybkiego rozwiązywania problemów technicznych i zapewnienia stabilności infrastruktury.

Co oferujemy:

  • Praca w pełni zdalna z elastycznym harmonogramem.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju i pracy z nowoczesnymi technologiami.

  • Przyjazna atmosfera i wsparcie ze strony zespołu.

Nasz proces rekrutacji odbywa się w Telegramie. Dodaj naszego bota poprzez link - https://t.me/Fernir2Bot lub znajdź bota w Telegramie po nazwie - Fernir6Bot. Następnie kliknij przycisk "Start". Bot zada Ci kilka pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć.

< p>

Kijów
Część etatu