Następna praca

Kierownik Działu Obsługi Klienta i Magazynu w Haleon

18 października

25 wyświetleń

Haleon

Haleon

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam. Nazywamy się Haleon. A nowa, wiodąca na świecie firma zajmująca się zdrowiem konsumenckim. Kształtowani przez wszystkich, którzy do nas dołączają. Razem poprawiamy codzienne zdrowie miliardów ludzi. Rozwijając i wprowadzając innowacje w naszym globalnym portfolio wiodących w swojej kategorii marek – w tym Sensodyne, Panadol, Advil, Voltaren, Theraflu, Otrivin i Centrum – poprzez unikalne połączenie głębokiego ludzkiego zrozumienia i zaufanej nauki. Co więcej, osiągamy to w firmie, którą k

Witam. Nazywamy się Haleon. A nowa, wiodąca na świecie firma zajmująca się zdrowiem konsumenckim. Kształtowani przez wszystkich, którzy do nas dołączają. Razem poprawiamy codzienne zdrowie miliardów ludzi. Rozwijając i wprowadzając innowacje w naszym globalnym portfolio wiodących w swojej kategorii marek – w tym Sensodyne, Panadol, Advil, Voltaren, Theraflu, Otrivin i Centrum – poprzez unikalne połączenie głębokiego ludzkiego zrozumienia i zaufanej nauki. Co więcej, osiągamy to w firmie, którą kontrolujemy. W środowisku, które współtworzymy. I kulturę, która jest nasza wyjątkowa. Dołącz do nas. To nie jest pytanie.

Dzięki wiodącym markom w swojej kategorii, takim jak Sensodyne, Voltaren i Centrum, zbudowanym w oparciu o zaufaną naukę i ludzkie zrozumienie, a w połączeniu z naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem mamy wyjątkowe możliwości, aby tego dokonać i rozwijać silny, odnoszący sukcesy biznes.

To ekscytujący czas, aby dołączyć do nas i pomóc kształtować przyszłość. To szansa, aby być częścią czegoś wyjątkowego.

Kierownik ds. obsługi klienta i magazynu

Lokalizacja: Kijów, Ukraina

O roli

Jako Menedżer ds. obsługi klienta i magazynowania będziesz skupiać się na rozwijaniu i utrzymywaniu relacji Haleon z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz dostawcami usług W&D . Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie najlepszego w swojej klasie poziomu obsługi klienta poprzez istniejącą kompleksową sieć magazynów, działalność dystrybucyjną do klientów lokalnych i dostawców usług logistycznych na terenie całej Ukrainy.

Na tym stanowisku będziesz konfigurować i zarządzać procesami przeglądów wydajności 3PL, audytów i porównywania dostawców z ustalonymi i wspólnymi kluczowymi wskaźnikami wydajności. Będziesz zarządzać zespołem Kierowników Magazynu i Specjalistów ds. Obsługi Klienta oraz nadzorować realizację zadań operacyjnych w celu spełnienia odpowiednich lokalnych przepisów i potrzeb biznesowych Haleon na Ukrainie.

Rola Obowiązki:

  • Budowanie strategicznych partnerstw z 3PL, prowadzenie komunikacji z dostawcami i przeglądów wyników oraz zapewnianie spójności programu rozwoju dostawców na poziomie lokalnym i w całym regionie CEE.

  • Konfigurowanie i zarządzanie procesami przeglądów wydajności 3PL, audytóws oraz porównywanie dostawców z ustalonymi kluczowymi wskaźnikami wydajności.

  • Zarządzanie zespołem kierowników magazynu i specjalistów ds. obsługi klienta w celu spełnienia lokalnych przepisów i potrzeb biznesowych.

  • Proaktywne zarządzanie ryzykiem związanym z działalnością W&D i obsługą klienta oraz ograniczanie go.

  • Monitorowanie wyników dostawców pod kątem umów, budżetów i uzgodnionych operacyjnych wskaźników KPI oraz w razie potrzeby inicjowanie działań zaradczych.

  • Wiodące programy ciągłego doskonalenia z dostawcami usług logistycznych w ramach bezpośrednich i pośrednich raportów oraz we współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi.

  • Wsparcie rozwoju ogólnej strategii magazynowania i dystrybucji.

  • Zarządzanie interesariuszami – utwórz silne partnerstwa wewnętrzne w całej firmie Haleon.

  • Zapewnianie najlepszej w swojej klasie obsługi klienta za pośrednictwem istniejącej kompleksowej sieci magazynów i dystrybucji działalność na terenie Ukrainy

Dlaczego Ty?

Podstawowe Kwalifikacje:

  • Rozległe doświadczenie w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

  • Doskonałe umiejętności i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i zmianami.

  • Udane doświadczenie w logistyce w branży FMCG lub farmaceutycznej.

  • Doświadczenie w mentoringu i przywództwie pokazujące umiejętność kierowania i rozwijania bezpośrednich i pośrednich raportów i zespołów.

  • Dogłębne zrozumienie operacji magazynowych, operacji obsługi klienta, w tym procesów, IT i personelu.

  • Znajomość systemów zarządzania magazynem (WMS), SAP i innych technologii logistycznych.

  • Płynna znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie wyższe.

Preferowane kwalifikacje :

  • Doświadczenie w wiodącym zarządzaniu zmianami w logistyce w takich obszarach jak systemy i procesy, zmiany w magazynowaniu lokalizacja, ponowne przetargi, EDI.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zdalnymi zespołami i dostawcami.

  • Analityczny sposób myślenia umożliwiający interpretację danych i podejmowanie świadomych decyzji w złożonym środowisku biznesowym.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne umożliwiające nawiązywanie kontaktu z interesariuszami na wszystkich poziomach w organizacji i poza nią.

  • Umiejętność pracy z własnej inicjatywy i umiejętność delegowania odpowiedzialności.

Co oferujemy?

Haleon oferuje dynamiczny, hybrydowy model pracy, pozwalający na osiągnięcie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Skorzystaj z atrakcyjnego pakietu nagród obejmującego premię roczną, nagrody za wybitne osiągnięcia oraz uznanie za dodatkowe osiągnięcia i zaangażowanie Priorytetem jest dla nas Twoje dobro, zapewniając szerokie wsparcie dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, oferując elastyczne rozwiązania w zakresie pracy, w tym możliwość pracy z domu, oraz angażując się w różne działania związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności znajduje odzwierciedlenie w naszej otwartości i włączające środowisko, w którym mile widziane są osoby ze wszystkich środowisk, uwzględniające różnorodność pod względem płci, rasy, pochodzenia etnicznego, seksualności, niepełnosprawności i wszelkich innych cech. W ramach naszego zaangażowania w ochronę Twojego zdrowia zapewniamy prywatny pakiet medyczny zarówno pracownikom, jak i osobom uprawnionym Nasze spersonalizowane podejście do uczenia się zapewnia ciągły rozwój na Twojej drodze zawodowej. Dołącz do wspierającej społeczności, która ceni współpracę i włączenie, i weź udział w wydarzeniach integracyjnych, które budują poczucie przynależności.

Haleon nagradza Twój wkład pakietem korzyści w zależności od każdej lokalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Bardziej szczegółowe informacje zostaną ujawnione na dalszym etapie rekrutacji.

Kijów