Następna praca

Operator wsparcia w MEDIA VGR

Opublikowano ponad 30 dni temu

53 wyświetlenia

MEDIA VGR

MEDIA VGR

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

Firma „MEDIA VGR” w mieście Dniepr poszukuje operatora usług wsparcia, który zapewni wysoki poziom obsługi klienta.Zadania:- Odbieranie telefonów rozmowy telefoniczne i e-maile od klientów- Doradzanie klientom w zakresie produktów i usług firmy- Rejestracja i przetwarzanie zapytań klientów w systemie CRM- Rozwiązywanie problemów technicznych i kwestie organizacyjne klientówWymagania:- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta- Doskonałe umiejętności komunikacyjne - Umiejętność efektywnej pr

Firma „MEDIA VGR” w mieście Dniepr poszukuje operatora usług wsparcia, który zapewni wysoki poziom obsługi klienta.

Zadania:

- Odbieranie telefonów rozmowy telefoniczne i e-maile od klientów

- Doradzanie klientom w zakresie produktów i usług firmy

- Rejestracja i przetwarzanie zapytań klientów w systemie CRM

- Rozwiązywanie problemów technicznych i kwestie organizacyjne klientów

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Umiejętność efektywnej pracy w warunkach dużego przepływu aplikacji

- Wysoka odpowiedzialność i dbałość o szczegóły

Atuty:

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju kariery w firmie

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy

- Pracownik system szkoleń i rozwoju

Nie przegap okazji, aby dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią odnoszącej sukcesy firmy „MEDIA VGR”. Niezwłocznie wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Dnipro