Następna praca

Specjalista ds. przetargów w Top Unity

17 września

8 wyświetleń

Top Unity

Top Unity

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Top Unity to odnosząca sukcesy firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania biznesowego. W związku z powiększeniem personelu poszukujemy specjalisty ds. przetargów, który dołączy do naszego zespołu w Kijowie.Zadania:- Wyszukiwanie i analiza dokumentacji przetargowej - Przygotowywanie ofert przetargowych - Interakcja z klientami i partnerami - Udział w postępowaniach przetargowych Wymagania:- 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - Znajomość przepisów dotycz
Top Unity to odnosząca sukcesy firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania biznesowego. W związku z powiększeniem personelu poszukujemy specjalisty ds. przetargów, który dołączy do naszego zespołu w Kijowie.
Zadania:
- Wyszukiwanie i analiza dokumentacji przetargowej - Przygotowywanie ofert przetargowych - Interakcja z klientami i partnerami - Udział w postępowaniach przetargowych Wymagania:
- 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - Znajomość przepisów dotyczących przetargów - Wysoki poziom umiejętności analitycznych - Umiejętność pracy w stresie i ograniczonym czasie Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie - Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju - Ciekawe projekty i wyzwania - Przyjazną atmosferę w zespole Jeśli masz doświadczenie w pracy z przetargami i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV w komentarzu do tego ogłoszenia. Czekamy na Ciebie!

Kijów