Następna praca

Inżynier oprogramowania w PeopleForce

15 października

8 wyświetleń

PeopleForce

PeopleForce

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Ten szablon opisu stanowiska programisty .NET jest zoptymalizowany pod kątem publikowania na internetowych tablicach ogłoszeń lub stronach karier i można go łatwo dostosować do potrzeb Twojej firmy. Obowiązki programisty .NET obejmują:< /p> Tworzenie kodu przy użyciu języków .NET (C#, VB .NET) Aktualizacja, konfiguracja i debugowanie istniejących systemów Zapewnianie wsparcia technicznego dla Internetu, komputerów stacjonarnych lub aplikacje mobilne Krótka oferta pracy Poszukujemy programisty

Ten szablon opisu stanowiska programisty .NET jest zoptymalizowany pod kątem publikowania na internetowych tablicach ogłoszeń lub stronach karier i można go łatwo dostosować do potrzeb Twojej firmy.

Obowiązki programisty .NET obejmują:< /p>

  • Tworzenie kodu przy użyciu języków .NET (C#, VB .NET)
  • Aktualizacja, konfiguracja i debugowanie istniejących systemów
  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla Internetu, komputerów stacjonarnych lub aplikacje mobilne

Krótka oferta pracy

Poszukujemy programisty .Net do tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem języków i technologii frameworku .NET. Będziesz tworzyć aplikacje od podstaw, konfigurować istniejące systemy i zapewniać wsparcie użytkownikom.

W tej roli powinieneś umieć pisać kod funkcjonalny z wyczuciem i wykrywać defekty. Powinieneś być graczem zespołowym i doskonałym komunikatorem. Jeśli pasjonujesz się także frameworkiem .NET oraz projektowaniem/architekturą oprogramowania, chętnie Cię poznamy.

Twoim celem będzie praca z wewnętrznymi zespołami przy projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania.

p>

Obowiązki

  • Bierz udział w analizie wymagań
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami przy tworzeniu projektu i architektury oprogramowania
  • Pisz czysty, skalowalny kod przy użyciu Języki programowania .NET
  • Testuj i wdrażaj aplikacje i systemy
  • Weryfikuj, aktualizuj, refaktoryzuj i debuguj kod
  • Ulepszaj istniejące oprogramowanie
  • Tworzyj dokumentację przez cały cykl życia oprogramowania (SDLC)
  • Być ekspertem w zakresie aplikacji i zapewnić wsparcie techniczne

Wymagania

  • Sprawdzone doświadczenie jako programista .NET lub programista aplikacji
  • Znajomość frameworku ASP.NET, SQL Server i wzorców projektowych/architektonicznych (np. kontroler Model-View-Controller (MVC))
  • Wiedza przynajmniej jednego z języków .NET (np. C#, Visual Basic .NET) i HTML5/CSS3
  • Znajomość stylów architektury/API (REST, RPC)
  • Zrozumienie metodologii Agile
  • Doskonałe rozwiązywanie problemów i umiejętności komunikacyjne
  • Dbałość o szczegóły
  • Licencjat/licencjat z informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedziny

Kijów
Pełny etat